اخبار سیاسی

آسیاتایمز: ایران در خطر تبدیل شدن به کشوری با مغز های فرار نموده

جوانان بااستعداد و تحصیلکرده ایران به طور مداوم با مهاجرت شان نمادی پرورش یافته از وجهه ملی ایرانیان بوده اند. ایرانیان چه در قالب ریاضیدان چه دانشمند رایانه چه هنرمند و چه انسان شناس شهرتی جهانی به عنوان افرادی سخت کوش و خلاق کسب کرده اند هر چند که سهم...

15 مهر 1401

درخواست سه کشور دیگر از شهروندان خود برای ترک روسیه (تور روسیه ارزان)

دولت های بلغارستان، لهستان و استونی به شهروندان خود توصیه کردند خاک روسیه را ترک نمایند.

8 مهر 1401

جوگیری بی فایده و بیش از مقدار برای بازی ها نه به بازی یاری می نماید و نه به بازیساز

متأسفانه احتیاج به ایجاد هایپ و هیجان پیرامون بازی ها اکنون به امری حیاتی در صنعت بازی سازی تبدیل شده است. آب باریکه ای متناوب از اطلاعات درباره بازی و قابلیت های وعده داده شده به بخشی حیاتی از چرخه تبلیغات بازی های ویدئویی بدل شده است و به همراه این مهم...

12 مرداد 1401

برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش به سال 1401 موکول شد

برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1400 پس از تأخیر و تغییرات زمانی مختلف، به سال 1401 موکول شد. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

9 مرداد 1401

تعیینات فنی، قیمت و زمان عرضه پیکاپ کلوت تعیین شد

مکث موتور که در اصل به عنوان زیرمجموعه ای از ماموت خودرو برای فراوری خودروهای آسیایی تأسیس شده است، در نخستین گام و با تأخیری 3 ماهه پیکاپ کلوت را رونمایی و معرفی کرد. در این مطلب مشخصات فنی، قیمت و زمان عرضه پیکاپ کلوت اعلام شده است.

7 مرداد 1401

این ناصرالدین شاه، آن ناصرالدین شاه نیست

یک استاد تاریخ پژوه در صفحه اینستاگرام نگاهی به تاریخ ایران و جهان، نکات جالبی درباره واقعیت های سریال جیران گفته و تاکید کرده در سریال جیران تصویر درستی از شخصیت ناصرالدین شاه به نمایش گذاشته نشده اس

1 مرداد 1401

راهنمای قدم به قدم کاهش ضایعات غذایی

کمبود غذا و افزایش ضایعات غذایی به یک مشکل جهانی تبدیل شده است و در چنین شرایطی، نقش ما به عنوان مصرف کننده مواد غذایی، بیش از پیش اهمیت پیدا می نماید. شاید تصور کنید زمین با چنان شتابی درحال نابودی است که دیگر کاری از دست ما بر نمی آید؛ اما باور کنید تصمیم...

18 تیر 1401

اجماع علمای سیاسی و اقتصادی برای جراحی اقتصادی الزامی است

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان گفت: هر کالایی که دو نرخی شد با فساد همراه است حتی اگر انجام این کار به نام حمایت از طبقه پائین جامعه یا رفاه اجتماعی انجام شود، فرقی ندارد و نتیجه آن فساد خواهد بود.

17 تیر 1401

گنبد علویان هویت و اصالت همدان است

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده و گزارش های منتشر شده، گنبد علویان هویت و اصالت همدان است.

14 تیر 1401

برگزاری جلسه شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان

جلسه شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان روز 5شنبه به ریاست مجید فراهانی رییس شورای مرکزی برگزار گشت.

31 خرداد 1401

تور ارزان ترکیه: تحصیل در ترکیه و قبرس با یک موسسه حقوقی معتبر

تحصیل در کشورهای خارجی مانند ترکیه و قبرس شمالی یکی از گزینه های محبوب دانشجویان ایرانی محسوب می گردد.

7 خرداد 1401

رونمایی از اطلس جامع صنایع دستی آذربایجان شرقی

خبرگزاری خبرنگاران-اطلس جامع صنایع دستی آذربایجان شرقی با حضور علی دارابی قائم مقام وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی رونمایی شد.

3 خرداد 1401

مجلس فرایند حمایت از باشگاه تراکتور را ادامه دهد

خبرنگاران/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی خواهان همراهی قوه مقننه در برطرف موانع و پیگیری مصوبات برای حمایت از باشگاه تراکتور تبریز شد.

24 اردیبهشت 1401

تور ارزان اروپا: اگر انرژی روسیه را تحریم کنیم، آلمان و اروپا دچار رکود می شوند

به گزارش خبرنگاران به نقل از شبکه تلویزیونی دویچه وله، اولاف شولتز صدراعظم آلمان امروز چهارشنبه در جریان بحث پیرامون بودجه در مجلس کشورش در سخنانی اعلام نمود: تحریم انرژی روسیه خطر رکود مالی را در پی دارد.

22 اردیبهشت 1401

تور یونان ارزان: تعقیب جنگند های اف، 16 ترکیه از سوی جت های یونان

وزارت دفاع یونان از پرواز سریع و به موقع جنگنده های خود برای شناسایی، رهگیری و تعقیب جنگنده های ترکیه که حریم هوایی یونان را نقض نموده بودند، اطلاع داد.

20 اردیبهشت 1401

توسعه جاده ای شاه کلید رونق گردشگری در غرب مازندران است

ایرنا/ براساس آخرین خبرهای منتشر شده، توسعه جاده ای شاه کلید رونق گردشگری در غرب مازندران است.

16 اردیبهشت 1401

طلسم واگذاری سرخابی ها فردا شکسته می گردد

پس از آنکه فرابورس جزئیات پذیره نویسی سهام پرسپولیس و استقلال را منتشر کرد، رئیس سازمان خصوصی عرضه سهام این دو باشگاه را در روز یکشنبه قطعی گفت. به گفته حسین قربان زاده، از فردا، یکشنبه، این دو باشگاه وارد اتاق شیشه ای می شوند که شروع درمان مسائل آن هاست.

15 اردیبهشت 1401

نماینده مجلس: مگر قرار است اصفهان یا شیراز را بزنیم که برد موشک ها 300 کیلومتر باشد؟

عباس گودرزی، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت ضرورت امروز، تنها معیشت نیست. او ادامه داد: افرادی می گفتند ما به موشک احتیاج نداریم و بعد می گفتند ما به موشک دوربرد احتیاج نداریم و برد 300 کیلومتر کافی است... مگر قرار است اصفهان یا شیراز را بزنیم که برد موشک های...

14 اردیبهشت 1401

افزایش تحرکات هیأت آمریکایی در وین

ایرنا نوشت: بعضی اخبار تایید نشده و شنیده ها حاکیست که هیات آمریکایی مستقر در وین به ریاست رابرت اقتصادی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران، دیدار هایی را با نمایندگان بعضی کشورها در ارتباط با فرایند مذاکرات وین برگزار نموده است.

9 اردیبهشت 1401

عوارض خروج از کشور در سال آینده تغییری نمی کند

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه گفت که طبق توضیحات معاون رییس سازمان برنامه و بودجه عوارض خروج از کشور در سال آینده تغییری نمی کند.

4 اردیبهشت 1401
تعداد: (454)