اخبار سیاسی

تجمع مردمی علیه جنایت آمریکا

مردم ولایی استان گلستان امروز علیه اقدام جنایتکاران و تروریستی آمریکا تجمع می نمایند.

5 اسفند 1398

عراق، جمع آوری امضا در مجلس برای لغو توافقنامه امنیتی با آمریکا و اخراج اشغالگران

یک عضو ائتلاف الفتح در مجلس عراق از جمع امضای نمایندگان مجلس برای اخراج نظامیان آمریکایی و لغو توافقنامه امنیتی با واشنگتن و انحلال اتاق عملیات مشترک اطلاع داد و تاکید نمود سال 2020 میلادی سال بیرون راندن نظامیان آمریکایی از عراق خواهد بود.

4 اسفند 1398

افزایش 8 تا 10 درصدی سفرهای نوروزی

وزیر کشور گفت: براساس برآوردهای اولیه سال جاری میزان مسافرت های نوروزی در بازه زمانی فعلی نسبت به سال قبل 8 تا 10 درصد افزایش داشته، البته برای اعلام نظر قطعی در این زمینه هنوز زود است.

3 اسفند 1398

رقم قرارداد ویلموتس و دستیارانش؛ 112 میلیارد تومان برای 3 سال

جزئیات جدیدی درباره رقم قرارداد مارک ویلموتس و دستیارانش با فدراسیون فوتبال منتشر شده است.

2 اسفند 1398

سفر رئیس جمهور به کردستان تبلیغاتی بود، سخنان وزیر ارتباطات واقعیت نداشت

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس گفت: سفر اخیر رئیس جمهور به کردستان و وزرای دولت به مراکز شهرستان ها یک سفر تبلیغاتی بود.

2 اسفند 1398

کامرون: جهان با یک بحران مالی دیگر روبرو است

خبرنگاران: نخست وزیر انگلیس خاطرنشان کرد با توجه به گسترش بی ثباتی در جهان وقوع یک بحران مالی دیگر چندان دور از ذهن نیست.

1 اسفند 1398

برگزاری جلسه شورای امنیت ملی عراق، تصمیم برای بازنگری در روابط با ائتلاف بین المللی

شورای امنیت ملی عراق از بازنگری روابط این کشور با ائتلاف بین المللی در پی حمله شامگاه یکشنبه آمریکا به مواضع حشد شعبی خبر داد.

1 اسفند 1398

مانع تراشی بر سر راه تشکیل دولت، ضربه به اقتصاد کشور است

به گزارش خبرنگاران به نقل از العهد، سید هاشم صفی الدین رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان گفت: کشور ما طی ماههای اخیر وارد مرحله خطرناکی شده است و به شکل بی سابقه ای در شرایط بد اقتصادی، اقتصادی و معیشتی واقع شده است. طی 2 ماه گذشته نیز اعتراضات و مطالباتی...

30 بهمن 1398

دعوت قطر از نخست وزیر لبنان برای سفر به دوحه

به گزارش خبرنگاران به نقل از العهد، دولت قطر به صورت رسمی از حسان دیاب نخست وزیر لبنان برای سفر به شهر دوحه دعوت نموده است.

28 بهمن 1398

ظریف 19 دی به نیویورک می رود

ظریف وزیر خارجه کشورمان قرار است 19 دی به نیویورک سفر کند.

27 بهمن 1398

بازدید معاون رییس جمهور از فرایند اجرای پروژه راه آهن خراسان جنوبی

خبرنگاران/خراسان جنوبی معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از پروژه قطعه 16 راه آهن زاهدان - بیرجند - ایستگاه یونسی در شرق کشور بازدید و از نزدیک در جریان فرایند پروژه قرار گرفت.

27 بهمن 1398

چگونگی انتقاد کردن را باید به دانش آموزان بیاموزیم

خبرنگاران/آذربایجان شرقی وزیر آموزش و پرورش کشور گفت: باید به دانش آموزان قدرت فکر کردن، استدلال، خلاقیت و دوست یابی و قدرت استفاده از رسانه و ارتباط با دیگران و چگونگی انجام انتقاد را یاد دهیم، چراکه هر انسانی در زندگی به این مفاهیم و مهارت ها نیاز دارد....

25 بهمن 1398

محمدرضا عیوضی: گفتند پول بده تا صدایت از تلویزیون پخش شود!

وب سایت خبرآنلاین: محمدرضا عیوضی، خواننده باسابقه با اشاره به آن چه در زمینه ترانه در موسیقی پاپ می گذرد، می گوید، عواملی در شورای شعر و ترانه دفتر موسیقی و مرکز موسیقی و سرود سازمان صداوسیما حضور دارند که عملکردشان، خراب کردن فرهنگ جامعه است.

23 بهمن 1398

مذاکره با ایتالیا درباره دو پروژه ریلی 4 میلیارد یورویی

مدیرکل دفتر سرمایه گذاری و امور بین الملل راه آهن از مذاکره با ایتالیایی ها برای سرمایه گذاری 4 میلیارد یورویی قطار سریع السیر قم-اراک و تهران-همدان اطلاع داد و گفت: مذاکرات سیاسی ساخت راه آهن 2000 کیلومتری ایران-چین به اتمام رسید.

23 بهمن 1398

ابراز تمایل پاکستان برای برقراری همزمان روابط حسنه با آمریکا، چین و روسیه

مشاور بین الملل نخست وزیر پاکستان با اشاره به نقش سه کشور آمریکا، چین و روسیه در منطقه از تمایل کشورش برای برقراری روابط حسنه با این سه کشور اطلاع داد.

22 بهمن 1398

اتحادیه اروپا ایران را شریکی ضروری می داند، رویکرد آمریکا منجر به عدم اطمینان شرکت های اروپایی شده

کارشناسان مؤسسه امور بین الملل ایتالیا معتقد هستند که اتحادیه اروپایی باید فشار بیشتری به امریکا وارد آورد تا دولت این کشور شفافیت بیشتری در حوزه برطرف تحریم ها به منظور تسهیل همکاری های مالی ایران با کشورهای دیگر، فراهم آورد.

20 بهمن 1398

سفر امن به ایران را تضمین کنیم

رییس کمیسیون گردشگری اتاق ایران از برگزاری سمینار گردشگری اتاق های مشترک ایران با سایر کشورها به منظور اعتمادسازی و اصلاح چهره ناامن، در اسفند اطلاع داد و گفت: باید به مردم دنیا بگوییم امنیت شان را در سفر به ایران تضمین می کنیم.

20 بهمن 1398

ملاقات وزیر خارجه عمان با ظریف در تهران

وزیر خارجه عمان با وزیر خارجه ایران در تهران ملاقات و مصاحبه کرد.

20 بهمن 1398

روایت روزنامه ترکیه ای از تفاوت ادبیات اروپایی ها درباره آمریکا و ایران در مورد برجام

روزنامه دیلی صاباح ترکیه ضمناً یادداشتی، تفاوت ادبیات اروپایی ها در زمان خروج آمریکا از برجام و پس از کاهش تعهدات هسته ای ایران را مورد توجه قرار داده است.

19 بهمن 1398

وزیر ورزش هدف از برگزاری جام خوشه چین را تشریح کرد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش، مسعود سلطانی فر در حاشیه برگزاری مسابقات جام خوشه چین گفت: با تلاش و تلاش همکاران مان در وزارت ورزش و جوانان و با همت مدیران کل استان های مختلف پیروز شدیم یک دوره مسابقات پرشور و باشکوه را تحت عنوان...

18 بهمن 1398
تعداد: (141)