مقالات گردشگری

هندوستان؛ گلستان بی حد و مرز

هند در جنوب غربی آسیا قرار گرفته است و مردمانش به 700زبان ولهجه مختلف صحبت و تکلم دارند. در واقع هر یک از ایالتهای هند با زبان یا لهجه متفاوت از هم صحبت می کنندکه خود کشور هند در واقع می توان گفت یک قاره است.

27 آبان 1398

تور تایلند نوروز 98

تور تایلند از جمله پرطرفدارترین تورهای نوروز 98 می باشد که بصورت تک شهر و یا ترکیبی در شهرهای مختلف تایلند برگزار می شود . بهترین قیمت های تور تایلند نوروز 98 را از ما بگیرید تا سفری مهیج به این کشور زیبا را تجربه نمایید.

26 آبان 1398

اجرای 2400 پروژه گردشگری با سرمایه گذاری 200هزارمیلیارد تومان، ارائه بسته های سرمایه گذاری در سفارتخانه های ایران

معاون سرمایه گذاری و امور مجلس وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: در حال حاضر 2400 پروژه گردشگری در سراسر کشور با حجم سرمایه گذاری بیش از 200هزارمیلیارد تومان در حال اجراست که عمده این سرمایه گذاری ها، آورده بخش خصوصی است.

25 آبان 1398

تقدیر موزه گوگنهایم اسپانیا از مرمتگر خانه تاریخی سعادت کاشان ، تصاویر خانه ای که این زن ایرانی مرمت نموده است را ببینید

پروژه مرمت خانه تاریخی سعادت در کاشان برنده برترین پروژه معماری MasterPrize سال 2019 شد و در موزه گوگنهایم اسپانیا تقدیر می گردد.

22 آبان 1398

کهکشان راه شیری خورده خواهد شد؟

هاله ستاره ای آندرومدا از کهکشان راه شیری خیلی بزرگ تر و پیچیده تر است که نشان می دهد کهکشان های بسیار بیش تری را خورده است که احتمالاً بزرگ تر بوده اند.

21 آبان 1398

تقویت مقدمات افزایش جذب گردشگران چینی به ایران

با توجه به علاقه مندی چینی ها برای سفر به ایران، مقدمات افزایش جذب گردشگران چینی به ایران تقویت می گردد.

20 آبان 1398

6 مکان شگفت انگیز در اندونزی

هنگامی که صحبت از مکان های زیبای اندونزی می گردد اولین مکانی که به ذهن می رسد جزیره بالی است اما باید بدانید مکان های دیدنی فراوانی در این کشور وجود دارد.

18 آبان 1398

سهم چینی ها از هزینه های گردشگری دنیا 21 درصد است

چینی ها در سال 2016 میلادی با سفر به نقاط مختلف دنیا نزدیک به 261 میلیارد دلار هزینه نموده اند که این مقدار 21 درصد از کل هزینه گردشگری دنیا است.

17 آبان 1398

چین سال 2017 را با مه دود فراگیر آغاز می نماید

پکن و سایر شهرها در سراسر شمال و مرکز چین روز دوشنبه 2 ژانویه (12 دی) با مه دود غلیظ پوشیده شدند و مقامات مجبور شدند چندین پرواز را به تأخیر بیندازند و بزرگراه ها را ببندند.

16 آبان 1398

آبانگاه: یحیوی گفت برای تفریح به مالزی رفته است، لیست جدید بازیکنان سرباز به زودی اعلام می گردد

خبرنگاران: عضو کمیته اخلاق فدراسیون گفت: سفر 5 بازیکن تیم ملی نوجوانان و یحیوی به مالزی همزمان بوده و آنها به طور همزمان هم برگشته اند که جای سوال دارد.

15 آبان 1398

راهنمای خرید در هنگ کنگ (قسمت دوم)

هنگ کنگ، کلان شهری با هزاران مرکز خرید است. در این مقاله با مناطق خرید در هنگ کنگ آشنا می شویم. با خبرنگاران همراه باشید.

12 آبان 1398

کشف عمارتی بزرگ از دوره سلجوقی و ایلخانی در ملارد

کاوش تپه خاتونلر روستای مهردشت ملارد به کشف بقایای معماری با ارزشی از یک بنای بزرگ از دوره سلجوقی و ایلخانی منجر شد.

11 آبان 1398

سیم کارت های قابل ردیابی در تایلند به گردشگران داده می گردد

دولت تایلند میخواهد برای کنترل و جلوگیری از تخلف گردشگران خارجی در این کشور، به طور رایگان سیم کارت های ویژه گردشگری در اختیار آنها قرار دهد. این سیم کارت ها قابل رد یابی هستند.

7 آبان 1398

سال سیاهِ شرکت هواپیمایی مالزی

خبرنگاران: جو بایدن، معاون رئیس جمهوری آمریکا اعلام نموده است که هواپیمای مسافربری مالزیایی که در مناطق مرزی اوکراین و روسیه سقوط نموده در آسمان مورد هدف قرار گرفته و منفجر شده است.

7 آبان 1398

چین؛ تمدنی کهن با بسیاری از جاذبه های ناشناخته

چین آستانه شرق دور، کشوری با تمدن کهن و شگفتی های بی شمار است. تمدن کهن چین، مرد پکنی (Peking Man) (فسیلی که در سال 1926 در نزدیکی پکن یافت شد)، باروت، نودل (رشته فرنگی) و بسیاری دیگر را به دنیا هدیه نموده است. گردشگرانی که برای نخستین بار به چین سفر می نمایند به...

6 آبان 1398

آغاز ثبت نام دانشجویان برای پیاده روی اربعین

ستاد اربعین کاروان دانشجویان شهر تهران، پیاده روی اربعین را با حضور دانشگاهیان برگزار می کند که اولویت ثبت نام با دانشجویان تهرانی است.

5 آبان 1398

عمران خان راهی آمریکا شد

عمران خان نخست وزیر پاکستان به منظور شرکت در نشست مجمع عمومی سازمان ملل راهی نیویورک شد.

3 آبان 1398

افتتاح فاز اول پروژه مسکن مهر پاوه با حضور وزیر کار

فاز اول پروژه 620 واحدی مسکن مهر پاوه با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، استاندار و جمعی از مسئولین استان کرمانشاه افتتاح شد.

1 آبان 1398

حضور کارشناسان شهرسازی در دیوان عدالت اداری، راه مقابله با تغییر کاربری ساختمان

جلیلیان گفت: تا زمانی که جای کارشناسان شهرسازی در دیوان عدالت اداری خالی باشد شاهد تغییر کاربری ساختمان های مسکونی به تجاری در پایتخت هستیم.

1 آبان 1398

شگرد سوری ها برای مهاجرت به اروپا این بار در لباس تیم فوتبال

به نظر می رسد زیرکی و هوش مهاجرانی که به صورت غیرقانونی وارد اروپا می شوند، حد و مرز ندارد و هر بار روش جدیدی را برای سفر به اروپا یا جای دیگر پیدا می نمایند.

29 مهر 1398
تعداد: (83)