همایشها و نمایشگاه ها

مرگ بازار، مرگ زندگی

به گزارش خبرنگاران، مقاله مرگ بازار، مرگ زندگی: نسبت در حال تغییر سبک زندگی با مصرف تجملی نوشته پرفسور سیمون لانگلوآ عضو تحریریه خارجی مجله عصر اندیشه که در شماره 10 این نشریه منتشر شده است.

25 آبان 1398

سیم کارت های قابل ردیابی در تایلند به گردشگران داده می گردد

دولت تایلند میخواهد برای کنترل و جلوگیری از تخلف گردشگران خارجی در این کشور، به طور رایگان سیم کارت های ویژه گردشگری در اختیار آنها قرار دهد. این سیم کارت ها قابل رد یابی هستند.

7 آبان 1398

ظریف: تیم ب در حال فریب دادن ترامپ به سوی جنگ است

وزیر امور خارجه ایران در پاسخ به جدیدترین اتهامات همتای آمریکایی خود تأکید کرد که بقایای تیم ب در کوشش است که دونالد ترامپ را فریب داده و به سوی جنگ بکشاند.

1 آبان 1398

سادگی در آینده پیچیده مرسدس موج می زند

بنز همین قدر ساده و همین قدر رویایی و جذاب است. عکس یادگاری گوردون واگنر کنار کانسپت سیمپلکس با آن خنده مغرورانه خبر از موفقیت تمام عیار ستاره آلمانی در دستیابی به اهدافش در زمینه های مختلف دارد. همین دیروز بود که از رجحان تمام عیار مرسدس بنز در چین بر...

23 مهر 1398

رستاخیز دوباره فولکس پس از 81 سال

فولکس واگن در حالی با خودرو تمام برقی و ارزان ID3 به نقطه کانونی نمایشگاه فرانکفورت 2019 تبدیل شده که شواهد موجود نشان می دهد بزرگ ترین خودروساز دنیا در فراوری محصول تازه خود انقلابی عمل نموده است. فولکس واگن برای اینکه اهمیت محصول تمام برقی تازه اش را نشان...

20 مهر 1398

صدور اولین پروانه بهره برداری اقامتگاه بوم گردی در بخش کویرات آران و بیدگل

رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان آران و بیدگل از صدور اولین پروانه بهره برداری اقامتگاه بوم گردی بخش کویرات در شهرستان آران و بیدگل خبر داد.

18 مهر 1398

نمایشگاه هنری در عمارت قرن هجدهمی؛مکان برگزاری:بوردو فرانسه ، تصاویر

جولین مالاند هنرمند فرانسوی است که جدیدترین آثارش را در عمارتی قرن هجدهمی در بوردو-فرانسه- برپاکرده است.

17 مهر 1398

نسبت به تیم جوانان ایران شناخت کاملی داریم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، فخری حسینی سرمربی اندونزیایی تیم فوتبال جوانان این کشور در کنفرانس خبری پیش از بازی تدارکاتی مقابل ایران گفت: تیم جوانان ایران را به خوبی می شناسیم و می خواهیم در دیدار فردا بازی خوبی را به نمایش بگذاریم.

15 مهر 1398

سخنرانی مدیر موزه استکهلم در ایران

به گزارش خبرنگاران، ماریا لیند مدیر موزه تنستا استکهلم و کیوریتور یازدهمین دوسالانه گوانجو روز پنجشنبه 19 فروردین ماه از ساعت 5 بعد ازظهر با موضوع موزه تنستا حوزه تماس و تعارض به بحث پیرامون فعالیت های چندسال اخیر موزه تحت سرپرستی اش خواهد پرداخت. این...

14 مهر 1398

کالدرون در تمرینات پرسپولیس حاضر می گردد، دیدار با سایپا پشت درهای بسته

با نظر سرمربیان دو تیم فوتبال پرسپولیس و سایپا، دیدار محبت آمیز آنها پشت درهای بسته برگزار می گردد.

14 مهر 1398

توجه به آموزش شاغلان صنایع دستی از الویت های میراث فرهنگی آذربایجان غربی

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان به مناسبت بیستم خرداد روز جهانی صنایع دستی بعضی از اقدامات این اداره کل در حوزه مربوطه را اعلام کرد.

9 مهر 1398

آذربایجان غربی از نظر کودک آزاری جزو استان های پاک کشور است

استاندار آذربایجان غربی بر لزوم تهیه و تصویب قانون جامع حمایت از حقوق کودک تاکید کرد.

8 مهر 1398

میراث فرهنگی، صلح و توسعه پایدار

میراث فرهنگی ایران به معنی دستاورد چندین هزاره فرهنگ، تاریخ و تمدن یک ملّت سرنوشت ساز در تاریخ دنیا است. طی چند سال اخیر، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران با رویکرد بنیادی به موضوع فرهنگ در سطح بین الملل برای پویایی و صلح پایدار نقش آفرینی...

5 مهر 1398

مروری بر مفاهیم میراث فرهنگی

میراث فرهنگی به کلیه آثار باقی مانده از گذشتگان گفته می گردد که دارای ارزش فرهنگی باشد؛ این آثار می تواند دربرگیرنده آثار ملموس (مانند بناهای باستانی) یا آثار ناملموس (مانند آداب و رسوم یک منطقه) باشد که امروزه در حفظ آن برای آیندگان می کوشند.

31 شهریور 1398

شکست رپتورز در غیاب حامد حدادی

خبرنگاران : تورونتو رپتورز در حالی صبح امروز (پنجشنبه) مقابل بوستون در سالن کانادا ایر مغلوب گردید که حامد حدادی همچنان مجوز همراهی این تیم را ندارد.

30 شهریور 1398

دکتر مونسان در همدان به کمپین ملی بهرفت پیوست

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در آستانه سال جدید میثاق نامه کمپین ملی بهرفت (بهبود رفتار ترافیکی) را در همدان امضا کرد و به این کمپین پیوست.

27 شهریور 1398

سی و یکمین نمایشگاه ملی صنایع دستی، ویترین همه استان ها است

معاون صنایع دستی استان خراسان جنوبی گفت: با توجه به ثبت اطلاعات و ثبت نام بیش از6هزار صنعتگر خراسان جنوبی،خوشبختانه حضور صنعتگران ما در سی و یکمین نمایشگاه ملی صنایع دستی نسبت به نمایشگاه های قبلی پررنگ تر بوده است و بالغ بر 12هنرمند ما تولیدات شان را...

24 شهریور 1398

هفتمین جلسه ستاد تبلیغات فضای مجازی سازمان میراث فرهنگی برگزار شد

هفتمین جلسه ستاد تبلیغات فضای مجازی سازمان میراث فرهنگی با موضوع مدیریت عملیات تولید، شایستگی های محوری، مشخص جایگاه مرکز و اجرای استراتژی برگزار گشت.

23 شهریور 1398

آلمان نسبت به تنش های پاکستان و هند ابراز نگرانی کرد

اسلام آباد - خبرنگاران - وزیر امور خارجه آلمان با ابراز نگرانی شدید نسبت به تشدید تنش ها میان پاکستان و هند، از دو کشور خواست تا به وسیله مذاکره اختلافات خود را حل نمایند.

5 تیر 1398

یازدهمین همایش ملی آموزش برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی پس از برگزاری 10دوره پیروز همایش ملی آموزش میخواهد در سال 98 یازدهمین همایش ملی آموزش را برگزار کند.

3 تیر 1398
تعداد: (25)