اخبار اقتصادی

5 حامی معتبر برنامه های تحصیل کم هزینه در خارج از کشور

یکی از موانع بزرگ برای تحصیل در خارج از کشور، دغدغه تأمین هزینه های هنگفت آن است. درصورتی که با کمی جستجو و پایین آوردن سطح انتظار، می توان برنامه های معتبر زیادی پیدا کرد که بدون احتیاج به صرف هزینه زیاد، امکان تحصیل در دانشگاه های بین المللی را فراهم...

7 فروردین 1399

فروش 20 هزار میلیارد تومان اموال دولت به مردم

سه منبع جایگزین نفت خواهد شد؛ ما از حجم قابل توجهی از یارانه های پنهانی که در حامل های انرژی وجود دارد می توانیم استفاده کنیم و بخش دیگر که عمده کار ماست، اقتصادیات هاست. بخش دیگر از درآمد های جایگزین نفت نیز از محل مولدسازی دارایی ها به دست می آید که آن...

7 فروردین 1399

ویروس کرونا، افزایش تعداد قربانیان به 563 نفر؛ 31 کشور درگیر هستند

تلفات نوع جدید ویروس کرونا در چین به 563 کشته و حداقل بیست وهشت هزار مبتلا افزایش پیدا نموده و در حال حاضر 31 کشور و منطقه در دنیا درگیر این ویروس هستند.

5 فروردین 1399

کرونا فناوری اطلاعات را هم درگیر کرد

به گزارش خبرنگاران، درکمتر از یک ماه، شناسایی ویروس کرونا در دنیا بسیاری از معادلات مالی را برهم زده و شیوع این ویروس تأثیری مخرب بر کسب وکارهای بین المللی و چینی گذاشته است.

5 فروردین 1399

سقوط معاملات ملک در مناطق پرفروش

اوضاع بازار مسکن تهران حاکی از واکنش معاملات به افزایش قابل توجه قیمت ها در مناطق مصرفی است .

3 فروردین 1399

تاجیک: اصلاح طلبان حتی اگر در انتخابات پیروز شوند استعداد بیشتری از دولت روحانی نخواهند داشت

فعال سیاسی اصلاح طلب طی یادداشتی نوشت: حتی اگر اصلاح طلبان در تسابق های بزرگ پیشه (مجلس و ریاست جمهوری و...) پیروز هم بشوند، از امکان و استعدادی بیش از دولت کنونی برای بهبود امور (داخلی و خارجی) برخوردار نیستند.

2 فروردین 1399

استان البرز از سرمایه گذاری ترکیه در بخش گردشگری استقبال می نماید

رئیس اتاق بازرگانی البرز با بیان اینکه استان البرز از طبیعت زیبا و جاذبه های فراوان تاریخی، فرهنگی، ورزشی و سلامت برخوردار است، گفت: استان البرز از سرمایه گذاری ترکیه در بخش گردشگری استقبال می نماید.

29 اسفند 1398

دعوت اوکراین از آمریکا برای استخراج نفت و گاز در دریای سیاه

رئیس جمهوری اوکراین، آمریکا را اصلی ترین متحد کشورش در عرصه حمایت از استقلال و حاکمیت آن نامیده و از شرکت های آمریکایی دعوت کرد تا در طرح های استخراج نفت و گاز در آب های ساحلی دریای سیاه مشارکت نمایند.

29 اسفند 1398

احتمال جدایی خاوی مارتینس از بایرن مونیخ در سرانجام فصل

یک رسانه آلمانی از نارضایتی هافبک اسپانیایی بایرن مونیخ از وضعیتش در این تیم و احتمال خروج وی از جمع باواریایی ها در انتها فصل خبر داده است.

25 اسفند 1398

26 ثروتمند جهان به اندازه نیمی از کل بشریت پول دارند

بیش از 3 میلیارد نفر بر روی زمین به اندازه 26 نفر ثروتمند جهان پول دارند.

19 اسفند 1398

چه افرادی می توانند وام جدید مسکن دریافت نمایند؟

بعضی از سپرده گذاران فعلا قادر به استفاده از سقف جدید تسهیلات نیستند و باید مطابق با ضوابط صندوق و سقف های مشخص شده اقدام به دریافت تسهیلات نمایند.

19 اسفند 1398

بازسازی 5، 1میلیون واحد مسکونی روستایی

خبرنگاران: هم اکنون 37 هزار و 700 روستا با جمعیت بالای 20 خانوار در سراسر کشور داریم که برای توسعه آن ها باید طرح هادی تهیه گردد.

19 اسفند 1398

قیمت آپارتمان های 75 تا 100 متری در تهران

روزنامه دنیای اقتصاد نوشت به نظر می رسد بعضی سازندگان طبق روال هر سال به بازار وارد شده اند.

18 اسفند 1398

شرایط سال جاری بازار اجاره بهای خانه و آپارتمان

خبرنگاران: اغلب موجران که با محاسبه فرمول تورم عمومی اقدام به افزایش نرخ اجاره بها کردند طی دو سال گذشته، اجاره بها را فراتر از قدرت خرید معمول مستاجران افزایش دادند.

18 اسفند 1398

افتتاح و کلنگ زنی381 پروژه عمرانی و طرح مالی در کهگیلویه و بویراحمد طی دهه فجر سال جاری

خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح و کلنگ زنی 381 پروژه عمرانی و طرح مالی طی دهه فجر انقلاب اسلامی در این استان اطلاع داد.

16 اسفند 1398

کاهش شمار مبتلایان به کرونا در چین

مقام های چینی اعلام نموده اند که تعداد افراد مبتلا و قربانیان ویروس ناشناخته کرونا در مقایسه با روزهای گذشته کاهش داشته است.

13 اسفند 1398

برگ برنده بغداد برای اخراج نظامیان آمریکایی از عراق چیست؟

تحلیل گر سیاسی عراق با اشاره به اینکه نقضهای مکرر حاکمیت عراق از سوی آمریکا، بزرگترین برگ برنده بغداد برای اخراج نظامیان آمریکایی است، خواهان پیگیری بین المللی این امر شد و اطمینان داد که بغداد برنده این پرونده خواهد بود.

12 اسفند 1398

سایه تاناکورا بر سر تولیدی های پوشاک ارومیه

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان پوشاک و خیاطان ارومیه گفت: بازار تاناکورا 90 درصد بازار تولیدی های پوشاک ارومیه را فلج نموده است.

11 اسفند 1398

صنایع دستی و گردشگری، جوابگوی 60 درصد احتیاج شغلی کشور

خبرنگاران/زنجان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان گفت: استفاده از ظرفیت های صنایع دستی و گردشگری می تواند به تنهایی 60 درصد اشتغال زایی در کشور و استان را به همراه داشته باشد.

6 اسفند 1398

باغ شهر کوشک را بهتر بشناسید

خبرنگاران/اصفهان شهردار کوشک گفت: خیلی از شهرداری ها به دلیل اینکه از قبل نتوانسته اند به یک توسعه پایدار برسند و یک درآمد مستمر در طول سال داشته باشند هنوز وابسته به یاری های دولتی هستند و شهر کوشک هم از این موضوع مستثنی نیست و نداشتن یک درآمد پایدار...

6 اسفند 1398
تعداد: (173)