تکذیب دشمنی ترامپ با مایک پنس

به گزارش مجله مدیریت ناب، جیسون میلر، مشاور دونالد ترامپ گزارشی را مبنی بر این که او از ظاهر شدن با مایک پنس در کنفرانس سالانه محافظه کاران در فلوریدا خودداری می نماید، بی اساس خواند و گفت این دو پس از واقعه شورش در کنگره با یکدیگر گفت وگو نموده اند.

تکذیب دشمنی ترامپ با مایک پنس

به نقل از ایندیپندنت، میلر به رسانه هایی که مقاله مندرج در واشنگتن اگزَماینِر، تارنمای محافظه کاران، را به اشتراک گذاشتند حمله کرد. در این مقاله به دشمنی میان ترامپ و معاون سابق ریاست جمهوری اشاره شده است.

میلر گفت: این داستان به کلی دروغ است و حملات این منابع ناشناس برای ایجاد شکاف طراحی شده است. به همین دلیل است که مردم به رسانه ها اعتماد ندارند.

او اضافه نمود: هیچ خواست یا تقاضایی از طرف ترامپ مطرح نشده است و در واقع ترامپ و مایک پنس، معاون ریاست جمهوری هفته گذشته یک مکالمه تلفنی گرم داشتند.

انتظار می رود دونالد ترامپ روز 25 فوریه در کنفرانس اقدام سیاسی محافظه کاران (سی پی اِی سی) شرکت کند. در این رویداد معین خواهد شد که آیا ترامپ نامزد ریاست جمهوری سال 2024 حزب جمهوری خواه خواهد بود یا نه.

این نخستین بار از دومین دادگاه استیضاح ریاست جمهوری در ماه گذشته و خروج از کاخ سفید خواهد بود که ترامپ در انظار ظاهر خواهد شد.

از واقعه شورش های روز 6 ژانویه، روابط میان ترامپ و پنس و نقش معاون رئیس جمهور در نتیجه انتخابات 2020 که به سود جو بایدن تمام شد، نقل محافل است.

به دنبال اعلام برگزاری کنفرانس سالانه سی پی ای سی، این شایعات بر سر زبان ها است که آیا این دو بار دیگر در کنار یکدیگر بر صحنه ظاهر خواهند شد یا نه. به ویژه آن که زندگی مایک پنس و خانواده اش از طرف شورشیان هوادار ترامپ و مخالف تایید ریاست جمهوری بایدن مورد تهدید قرار گرفته است.

روز دوشنبه، شبکه سی ان ان به نقل از منابع نزدیک به ماجرا ادعا کرد که هرچند ترامپ در کنفرانس محافظه کاران سخنرانی خواهد نمود اما پنس دعوت به کنفرانس را رد نموده است.

نشریه واشنگتن اگزماینر در گزارشش می نویسد: به گفته یک منبع نزدیک به رئیس جمهور، تا جایی که به ترامپ مربوط است، راهی برای بازگشت پنس وجود ندارد. این منبع می افزاید که ترامپ مایل نبود در کنار معاون سابق ریاست جمهوری روی صحنه ظاهر گردد.

لیندسی گراهام، سناتور جمهوری خواه در شبکه فاکس نیوز گفت که سخنرانی ترامپ در کنفرانس روی راهبردها متمرکز خواهد بود و او رهبری مبتنی بر راهبردهای خود را برای پیروزی حزب جمهوری خواه در انتخابات میان-دوره ای 2022 به نمایش خواهد گذاشت.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 28 اسفند 1399 بروزرسانی: 28 اسفند 1399 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1447

به "تکذیب دشمنی ترامپ با مایک پنس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب دشمنی ترامپ با مایک پنس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید