کنسرت خواننده کرونایی سولداوت شد!، هوروش بند در انتظار طرفدارانش

به گزارش مجله مدیریت ناب، بلیت فروشی دو کنسرت پاپ در جزیره کیش اجرا شده و ظاهراً چراغ ها برای شروع دوباره اجرا های صحنه ای روشن شده است.

کنسرت خواننده کرونایی سولداوت شد!، هوروش بند در انتظار طرفدارانش

به گزارش خبرنگار ، اگر کووید 19 نیامده بود، بی تردید رضا بهرام فرایند تمدید کنسرت هایش در تهران و شهرستان ها را همچنان ادامه می داد. او تا انتها سال 98 بیشترین کنسرت های پاپ را روی صحنه برده بود. او که با قطعه گل عشق بر سر زبان ها افتاد، روز های خوبی را در سال 99 برای خود در نظر داشت؛ اما شیوع ویروس کرونا، همه چیز را به هم ریخت؛ ویروسی که چندی پیش گریبان خود بهرام را گرفت.

ماه هاست که کرونا هیجان اجرا های صحنه ای را از علاقه مندان به موسیقی گرفته است. حالا با گذشت زمان و عادی شدن زندگی کرونایی، آرام آرام کنسرت های موسیقی از راه می رسند. محمد حسین توتونچی مدیربرنامه خوانندگانی چون هوروش بند و رضا بهرام و صاحب امتیاز سایت فروش اینترنتی بلیت کنسرت است و در این کار پیش قدم شده.

  • خواننده ماکان بند کرونا را شکست داد

هوروش بند چهارشنبه 30 مهر ماه از ساعت 24 میزبان هوادارانش است؛ هر چند استقبال چندانی از کنسرت وی نشده است و با وجود اینکه این خواننده به زودی روی استیج خواهد رفت، اما همچنان بلیت های فروخته نشده وجود دارد.

اوضاع رضا بهرام از هوروش بند مساعدتر است. این خواننده محبوب پاپ به تازگی از بیماری کرونا نجات پیدا نموده و با توجه به اینکه زمان زیادی از کنسرت های پرشورش نگذشته است، همچنان هواداران پر و پا قرص خود را دارد. بهرام از ساعت 24 پنجشنبه 1 آبان به روی صحنه می رود. تمامی بلیت های این خواننده به فروخته شده است.

قیمت بلیت ها نیز 120، 140، 180،220، 230 و 250 هزار تومان است. البته چند روز پیش بلیت کنسرت ها با قیمت های بالاتری فروخته می شد، اما به دلیل عدم استقبال مردم، قیمت بلیت ها کاهش پیدا کرد.

  • موج جدید کرونا کنسرت علی رهبری را به تعویق انداخت

نکته قابل توجه این است که زمانی این کنسرت ها برگزار می گردد که کرونا در اوج فراگیری به سر می برد. زمانی که تعداد مبتلایان از آمار این روزها بسیار کمتر بود، خبری از برگزاری اجراهای صحنه ای نبود و خوانندگان به صورت مجازی کنسرت برگزار می کردند. البته توتونچی تهیه کننده دو کنسرت فوق، می گوید مجوز برگزاری کنسرت را از ستاد مقابله با کرونا دریافت نموده است.

توتونچی درباره برگزاری این دو کنسرت گفت: تمامی ضوابط بهداشتی در برگزاری برنامه ها به صورت دقیق رعایت می گردد. کنسرت ها در فضای باز برگزار می گردد و هر خانواده که نسبت به خرید بلیت اقدام نماید، دو جایگاه از سمت چپ و راستش مسدود می گردد.

نکته قابل توجه این است که به تازگی اعلام شده، برگزاری کنسرت علی رهبری به همراه ارکستر فلارمونیک زاگرب، با خوانندگی رضا فکری در زاگرب به تعویق افتاده است. جالب اینجاست قرار بود این کنسرت در فضای باز و با رعایت دستور العمل های بهداشتی برگزار گردد. باید کمی صبر کنیم و ببینیم بازخورد های برگزاری دو کنسرت بهرام و هوروش بند چگونه خواهد بود. آیا استقبال از کنسرت رضا بهرام باعث می گردد تهیه کنندگان دیگر ترغیب به برگزاری کنسرت شوند یا هنرمندان و تهیه کنندگان عرصه هنر اول، شرایط را برای برگزاری اجرای صحنه ای مناسب نمی بینند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 30 آبان 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1214

به "کنسرت خواننده کرونایی سولداوت شد!، هوروش بند در انتظار طرفدارانش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنسرت خواننده کرونایی سولداوت شد!، هوروش بند در انتظار طرفدارانش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید