عوارض خروج از کشور در سال آینده تغییری نمی کند

به گزارش مجله مدیریت ناب، نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه گفت که طبق توضیحات معاون رییس سازمان برنامه و بودجه عوارض خروج از کشور در سال آینده تغییری نمی کند.

عوارض خروج از کشور در سال آینده تغییری نمی کند

ایسنا: محمد خدابخشی در توضیح جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه گفت: در این جلسه جزئیات لایحه بودجه سال 1401 کل کشور با حضور پورمحمدی معاون سازمان برنامه و بودجه بررسی شد.

وی ادامه داد: طبق توضیحات آقای پور محمدی عوارض خروج در سال 1401 تغییری نمی کند؛ علت اینکه در لایحه دولت میزان درآمد دولت از محل عوارض خروج از کشور نسبت به سال گذشته افزایش یافته این بوده که دولت پیش بینی کرده که میزان سفرها نسبت به شرایط کرونایی زیادتر شده و درآمد بیشتری از عوارض بدست می آید و این ارتباطی به تغییر در میزان عوارض خروج از کشور ندارد.

همچنین محمد مهدی مفتح سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه نیز گفت که در جلسه امروز کمیسیون نمایندگان سوالات خود را در مورد تاثیرات حذف ارز 4200 تومانی بر کالاهای اساسی، میزان افزایش حقوق و دستمزد، نحوه افزایش یارانه ها، افزایش سن بازنشستگی، عوارض خروج از کشور، ایجاد صندوق پیشرفت و عدالت در استان ها، طرح های عمرانی و … بیان کرده و به تشریح تمام جوانب تصمیمات دولت برای سال آینده پرداختند.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 4 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1401 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1971

به "عوارض خروج از کشور در سال آینده تغییری نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عوارض خروج از کشور در سال آینده تغییری نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید