شفاف سازی 198میلیارد پیش پرداخت های تسویه نشده ایرانسل به استقلال

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی ایرانسل، متن کامل این بیانیه به توضیح زیر است: پیرو اخبار منتشر شده در مورد مشخص تکلیف مسائل اقتصادی فی مابین ایرانسل و باشگاه استقلال، لازم به شفاف سازی است که ایرانسل تا سرانجام مردادماه، مبلغ 198 میلیارد ریال پیش پرداخت تسویه نشده به باشگاه استقلال داشته و هیچ گونه بدهی به باشگاه استقلال ندارد.

شفاف سازی 198میلیارد پیش پرداخت های تسویه نشده ایرانسل به استقلال

تاکنون در دوره های مختلف، پیش پرداخت هایی به باشگاه استقلال داده شده تا مسائل این تیم رفع گردد. در آخرین نوبت، در تاریخ 22 خردادماه امسال، ایرانسل 100 میلیارد ریال به این باشگاه پرداخت نموده است. از مجموع پرداخت های ایرانسل به این باشگاه، هنوز 198میلیارد ریال مستهلک نشده است.

باشگاه استقلال از محل درآمد سامانه هواداری 3030، پیش پرداخت های دریافتی خود از ایرانسل را تسویه و مستهلک می نماید که از مجموع پیش پرداخت ها در حال حاضر 198 میلیارد ریال باقی مانده است. با توجه به مصاحبه های مدیران باشگاه استقلال علیه اسپانسری ایرانسل، متأسفانه درآمدهای سامانه هواداری باشگاه استقلال رو به کاهش است.

همچنین لازم به تاکید است که حساب های اقتصادی فی مابین با باشگاه استقلال کاملاً شفاف بوده و به صورت دوره ای برای باشگاه و مقام عالی وزارت ورزش وجوانان ارسال می گردد و همچون گذشته آمادگی هرگونه آنالیز مشترک روی جزئیات آن وجود دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 مهر 1398 بروزرسانی: 17 مهر 1398 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 328

به "شفاف سازی 198میلیارد پیش پرداخت های تسویه نشده ایرانسل به استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفاف سازی 198میلیارد پیش پرداخت های تسویه نشده ایرانسل به استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید