طراحی بیرونی ویلا: بیانیه پوتین، علی اف و پاشینیان درباره قراباغ

به گزارش مجله مدیریت ناب، ایسنا نوشت: رئیس جمهور روسیه، نخست وزیر ارمنستان و رئیس جمهور آذربایجان پس از ملاقات سه جانبه، بیانیه مشترکی صادر کردند.

طراحی بیرونی ویلا: بیانیه پوتین، علی اف و پاشینیان درباره قراباغ

جهت دریافت خدمات طراحی بیرونی ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، الهام علی اف، رئیس جمهور آذربایجان و نیکول پاشینیان، نخست وزیر ارمنستان، بیانیه مشترکی درباره نتایج مذاکرات سه جانبه در سوچی صادر کردند.

در بیانیه مشترک در سرانجام نشست سه جانبه سران روسیه، ارمنستان و جمهوری آذربایجان گفته شده است: ما توافق کردیم که کوشش های مشترک با هدف تسریع راهکار های ممکن برای مسائل به جای مانده از بیانیه های 9 نوامبر 2020 و 11 ژانویه 2021 افزایش دهیم.

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در این خصوص گفت: در سرانجام این نشست سه جانبه، بار دیگر از رئیس جمهور آذربایجان و نخست وزیر ارمنستان به خاطر توافق برای سفر به روسیه و تبادل نظر در خصوص شرایط کنونی درباره حل و فصل مسائل قرا باغ و در کل منطقه، تشکر کنم. ما باید از همان ابتدا این را بگویم، امروز بسیار سازنده کار کردیم، این یک تحلیل عمیق از شرایطی بود که امروز ایجاد شده است.

پوتین گفت که در مذاکرات سه جانبه با الهام علی اف، رئیس جمهور آذربایجان و نیکول پاشینیان، نخست وزیر ارمنستان، توافق شد که تا سرانجام امسال ساز و کارهایی برای معین مرز میان ارمنستان و جمهوری آذربایجان ایجاد نمایند؛ هیچ مانعی برای این کار وجود ندارد.

رئیس جمهور روسیه توضیح داد: می خواهم یادآوری کنم که ما در خصوص شماری از موضوعاتی که من آنها را کلیدی می دانم به توافق رسیده ایم. اولین آنها ایجاد ساز و کارهایی برای مرزبندی و تحدید حدود است که توافق کردیم تا سرانجام امسال این کار را انجام دهیم. امیدوارم هر چه زودتر این اتفاق بیفتد و هیچ مانعی برای ایجاد این سازوکارها وجود ندارد.

پوتین پس از این ملاقات گفت: ما با جزئیات زیادی در خصوص مسائل مالی و توسعه روابط مالی صحبت کردیم و مهمتر از همه، به عنوان اولین گام، در خصوص برطرف انسداد کریدورهای حمل و نقل صحبت کردیم. این موضوع درباره راه آهن و ارتباطات جاده ای نیز صدق می نماید. فکر می کنم در اینجا باید از معاونان نخست وزیر سه کشور که مدت زیادی است روی این موضوعات کار نموده اند قدردانی کنیم

رئیس جمهور روسیه، مذاکرات خود با علی اف و پاشینیان را مفید و به موقع توصیف کرد و ابراز امیدواری کرد که توافقات آنها رعایت گردد.

وی پس از مذاکرات سه جانبه در سوچی گفت: مایلم تاکید کنم که این ملاقات کاملا مفید و به موقع بود. من هدیه ای برای دوستان ارمنی و آذربایجانی دارم - این یک شاخه زیتون است که نماد صلح و رفاه است. من بسیار امیدوارم که توافقات امروز رعایت گردد و شرایطی را برای گام های بعدی در جهت عادی سازی روابط در قفقاز جنوبی ایجاد کند.

الهام علی اف نیز گفت: ما همیشه بر اساس اصل اومانیسم عمل نموده ایم و از این پس نیز همچنان ادامه خواهیم داد. ما به عنوان آذربایجان آماده ایم صفحه درگیری را که سال هاست ادامه دارد، ورق بزنیم و وارد مرحله روابط عادی شویم. معتقدم به اهدافمان نیز در این قالب دست خواهیم یافت.

نیکول پاشینیان هم ملاقات خود با سران روسیه و آذربایجان را سازنده دانست و گفت: به عنوان دولت منتخب مردم ارمنستان تایید می کنم که ارمنستان آماده انجام اقدامات لازم برای شروع دوره صلح است.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 17 آذر 1400 بروزرسانی: 17 آذر 1400 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1829

به "طراحی بیرونی ویلا: بیانیه پوتین، علی اف و پاشینیان درباره قراباغ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی بیرونی ویلا: بیانیه پوتین، علی اف و پاشینیان درباره قراباغ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید