برخورداری بایدن از حمایت 59 درصدی در میان آمریکایی ها

به گزارش مجله مدیریت ناب، بر اساس یک نظرسنجی جدید 59 درصد از رای دهندگان آمریکایی عملکرد جو بایدن در ریاست جمهوری را تایید می کنند.

برخورداری بایدن از حمایت 59 درصدی در میان آمریکایی ها

بر طبق نتایج این نظرسنجی که از سوی هاروارد کپس-هریس که نتایجش منحصرا به پایگاه هیل منتشر شد، همچنین 33 درصد از پاسخگویان عملکرد جو بایدن در ریاست جمهوری تا کنون را قویا تایید کردند در حالی که 26 درصد گفتند که این عملکرد را تاحدی تایید می کنند.

38 درصد گفتند که با عملکرد جو بایدن در ریاست جمهوری مخالفند از جمله 29 درصد که با این عملکرد قویا مخالف بوده اند و 9 درصد که با عملکرد وی تاحدی مخالف بوده اند.

این نظرسنجی حدودا یک هفته بعد از صد روزه شدن ریاست جمهوری جو بایدن اجرا شده است.

جمهوریخواهان آمریکا هشدار داده اند که برنامه های اقتصادی بایدن ممکن است به رشد اقتصادی آسیب بزند اما نظرسنجی مذکور دریافت که 60 درصد مدیریت اقتصاد توسط بایدن تا کنون را تایید می کنند. 69 درصد از پاسخگویان نیز مدیریت همه گیری کروناویروس توسط بایدن را تایید میکنند.

این رئیس جمهور آمریکا از فرایند توزیع واکسن در کشورش تحت دولتش تعریف کرده و از ایالات خواسته از توصیه های مقامهای فدرال حوزه بهداشت و درمان پیروی کنند. بیش از نیمی از آمریکایی ها تا کنون دست کم یک دوز از واکسن را دریافت کرده اند.

نظرسنجی مذکور با پرسش از 1872 رای دهنده ثبت شده از 27 تا 29 آوریل و با همکاری با مرکز مطالعات سیاسی آمریکا در دانشگاه هاروارد و هریس پُل اجرا شده است.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 4 خرداد 1400 بروزرسانی: 4 خرداد 1400 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1573

به "برخورداری بایدن از حمایت 59 درصدی در میان آمریکایی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخورداری بایدن از حمایت 59 درصدی در میان آمریکایی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید