انحلال پروژه خودروی مافوق صوت

ایسنا نوشت: پروژه توسعه و ساخت خودروی مافوق صوت موسوم به بلادهوند که قرار بود به ثروتمندان دنیا فروخته گردد، متوقف شد.

انحلال پروژه خودروی مافوق صوت

کوشش ها برای صرفه جویی در پروژه خودروی مافوق صوت بلادهوند(Bloodhound) و جلوگیری از ورشکستگی این پروژه نتیجه نداد و خاتمه در نیمه راه به خط سرانجام رسید!

تیم سازنده بلادهوند پس از آنکه موفق به کسب حدود 25 میلیون پوند(حدود 32 میلیون دلار) بودجه از سرمایه گذاران نشد، منحل شد. در نتیجه، این شرکت در حال برنامه ریزی برای فروش دارایی های خود، از جمله خود خودرو است. بنابراین اگر شما بر حسب اتفاق، 250 هزار پوند (318 هزار دلار) پول در اختیار دارید، می توانید صاحب یک قطعه از این خودروی تاریخی شوید.

توقف این پروژه تعجب آور نیست، زیرا یک سرمایه گذاری خصوصی بود و موفقیت آن بستگی به یافتن سرمایه گذاران، حامیان و یاری های مالی داشت. طی مراحل پروژه مواردی پیش آمد که تیم سازنده بی پول شد و فقط توسط یک حامی مالی نجات پیدا می کرد. با این حال، این بار مبلغ مورد احتیاج برای تست برنامه ریزی شده در آفریقای جنوبی در اواخر سال 2019 بسیار زیاد بود. به هر حال تیم سازنده با توجه به عصر حاضر که یک پست اینستاگرام تاثیر بیشتری از یک خودروی مافوق صوت پیدا نموده است، موفق به یافتن اسپانسر و تامین بودجه نشد.

تنها یک فرصت باقی مانده است و آن این است که کسی بتواند شرکت بلادهوند را خریداری کند و پروژه ساخت این خودرو را به اتمام برساند. اگرچه که پول مورد احتیاج برای خرید امتیاز این خودرو و آماده سازی آن برای رسیدن به سرعت مافوق صوت بسیار زیاد است.

5656

منبع: خبرآنلاین
انتشار: بروزرسانی: 15 اردیبهشت 1398 شناسه مطلب: 105

به "انحلال پروژه خودروی مافوق صوت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انحلال پروژه خودروی مافوق صوت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید