معماری و عمران

3 هزار خانوار تحت پوشش، یاری هزینه اجاره مسکن می گیرند

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان گفت: این نهاد ماهیانه به بیش از 3 هزار خانوار یاری هزینه اجاره مسکن پرداخت می نماید.

28 بهمن 1398

کشف دو سازه جدید در محوطه جهانی پاسارگاد

سرپرست هیات فصل ششم آنالیز های میان رشته ای و برآورد در پاسارگاد از کشف دو سازه سنگی جدید در باغ شاهی در محدوده پاسارگاد اطلاع داد.

24 بهمن 1398

بهترین شهرهای توریستی اسپانیا

بهترین شهرهای اسپانیا برای گردشگری کدامند؟ آیا شهرهای شلوغ و پر از صدا را می پسندید یا شهرهای کوچک دلنشین؟

23 بهمن 1398

سفید یا نقره ای، تو پل ما هستی...

خبرنگاران/خوزستان پل سفید، پل هلالی، پل معلق، پل نقره ای، اسم و رسمش هر چه باشد، فرقی ندارد؛ این پل با دو هلال بقاعده اش و با داستان عاشقانه اش، نماد شهر اهواز است.

10 بهمن 1398

بهترین فیلم های سینمایی رومانتیک سال 2019

خبرنگاران: آیا شما به عشق اعتقاد دارید؟ عشق واقعی، عشقی با انتها خوش، عشق افلاطونی، عشق میان پولدار و فقیر و ... اگر به چنین موضوعی اعتقاد داشته باشید، احتمالا از تماشای فیلم های سینمایی رومانتیک خوشتان می آید.

27 دی 1398

پرداخت پول به جای تامین کانکس برای زلزله زدگان، رفع تکلیف است

خبرنگاران/آذربایجان شرقی دادستان تبریز با بیان اینکه پرداخت پول به جای تامین کانکس برای زلزله زدگان، رفع تکلیف از خود است، گفت : به عنوان مدعی العموم و حافظ حقوق مردم نمی توانم بپذیرم که پولی برای همه چیز به مردم پرداخت کرده و از خودمان رفع تکلیف کنیم....

10 دی 1398

امضای تفاهم نامه با ایتالیا برای تبدیل گاز مشعل ها به برق

بعضی شرکت های زیرمجموعه شرکت ملی نفت ایران با هدف جمع آوری گازهای ارسالی به مشعل (فلر) برای فراوری برق و نوسازی تجهیزات نفت و گاز با شرکت آنسالدو ایتالیا تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

16 آذر 1398

2200 واحد زلزله زده در میانه احتیاج به تخریب و بازسازی دارند

خبرنگاران/آذربایجان شرقی فرماندار میانه گفت: 2200 واحد زلزله زده احتیاج به تخریب و بازسازی و 1100 واحد احتیاج به تعمیر و بازسازی دارند.

19 آبان 1398