مشاور نظامی عراقی: برخی سیاستمداران عراقی اطلاعات الحشد الشعبی را به آمریکا می هند

به گزارش مجله مدیریت ناب، یک مشاور نظامی عراقی می گوید که آمریکا با تکیه بر برخی نمایندگان و سیاستمداران عراقی حامی خود درباره فرماندهان الشحد الشعبی اطلاعات کسب می کند.

مشاور نظامی عراقی: برخی سیاستمداران عراقی اطلاعات الحشد الشعبی را به آمریکا می هند

به گزارش گروه بین الملل مجله مدیریت ناب، صفا ء الاعسم مشاور نظامی عراقی، امروز (سه شنبه)، مدعی شد که آمریکا با استفاده از برخی سیاستمداران و نمایندگان مجلس عراق درباره فرماندهان الحشد الشعبی اطلاعات کسب می کند.

این مشاور نظامی در گفت و گو با خبرگزاری المعلومه گفت: طرف آمریکایی کسب اطلاعات در خصوص نام رزمندگان از طریق شرکت های فعال در زمینه کارت های هوشمند یا دیگر شرکت های همکار با الحشد الشعبی نیاز ندارد زیرا آنها پایگاه داده ای کاملی دارند.

صفا ء الاعسم ادامه داد: آمریکایی ها در خصوص مدیریت و فرماندهی الحشد الشعبی به برخی از نمایندگان و سیاستمدارن حامی خود تکیه کردند و از اطلاعات آنها بهره گرفتند.

الاعسم توضیح داد که ارتش آمریکا دائما در حال انجام عملیات های شناسایی بر فراز اردوگاه های الحشد الشعبی و ارتش است تا بدین واسطه بتواند اطلاعاتی در خصوص تجهیزات، تعداد رزمندگان، مقدار تجهیزات به دست آورد.

پیشتر، کتائب حزب الله از شاخه های سازمان الحشد الشعبی از یک نقشه جدید آمریکا برای حمله به مواضع نظامی عراق پرده برداشت و اعلام کرد در صورتی که این نقشه عملی شود با حمله به همه تأسیسات اقتصادی و نظامی آمریکا تلافی خواهد شد (جزئیات بیشتر).

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 30 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1399 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 871

به "مشاور نظامی عراقی: برخی سیاستمداران عراقی اطلاعات الحشد الشعبی را به آمریکا می هند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشاور نظامی عراقی: برخی سیاستمداران عراقی اطلاعات الحشد الشعبی را به آمریکا می هند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید