ضروریات زندگی آحاد جامعه با قیمت های مصوب ستاد تنظیم بازار در اختیار مردم قرار گیرد

به گزارش مجله مدیریت ناب، تهران (پانا) - معاون اول رییس جمهوری تاکید کرد با توسعه نظارت بر نحوه توزیع اقلام اساسی و مورد نیاز مردم، باید ضروریات زندگی آحاد جامعه با قیمت های مصوب ستاد تنظیم بازار در اختیار مردم قرار گیرد.

ضروریات زندگی آحاد جامعه با قیمت های مصوب ستاد تنظیم بازار در اختیار مردم قرار گیرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، محمد مخبر روز دوشنبه پس از بازدید از یکی از میادین میوه و تره بار تهران با حضور در جلسه کارگروه تنظیم بازار با اشاره به برخی تفاوت قیمت ها در بازار در مقایسه با نرخ های مصوب ستاد تنظیم بازار شرح داد: با توسعه نظارت بر نحوه توزیع اقلام اساسی و مورد نیاز مردم، باید کالاهای ضروری زندگی آحاد جامعه با قیمت های مصوب ستاد تنظیم بازار در اختیار مردم قرار گیرد.

مخبر در جلسه فوق العاده کارگروه تنظیم بازار که در همان محل تشکیل شد، گفت: دولت در پی آن است که با جلوگیری از نوسان قیمت ها و توزیع به موقع و مناسب کالاها به ویژه در میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای کالاها و اقلام مصرفی مورد نیاز به راحتی در اختیار مردم قرار گیرد.

معاون اول رییس جمهوری اضافه نمود: نباید مردم تفاوتی بین قیمت مصوب کالا و قیمتی که در اختیارشان قرار می گیرد احساس کنند.

مخبر تاکید کرد: دستگاه های نظارتی با حضور میدانی باید کنترل دقیق و مستمر روی قیمت ها داشته باشند و البته دولت نیز مصمم است تا با حمایت همه جانبه و پشتیبانی دائم، بازار عرضه کالا را مدیریت کند تا مردم دچار مشکل نشوند.

همچنین در این جلسه که با حضور وزرای جهاد کشاورزی، صمت و دادگستری برگزار گشت گزارشی از نحوه قیمت گذاری گوشت، مرغ، تخم مرغ و مواد لبنی و مصوبات ستاد تنظیم بازار و نحوه توزیع در میادین میوه و تره بار سطح کشور ارائه شد.

در این جلسه بعد از بحث و بررسی در خصوص زنجیره تولید و توزیع اقلام اساسی، برخی تصمیمات در حوزه بهبود شرایط بازار اتخاذ شد.

مخبر در بازدید امروز که به مدت دو ساعت و بصورت سرزده انجام شد، پس از شنیدن مسائل در نحوه توزیع و همچنین برخی تغییر قیمت ها دستورات لازم را به وزرای جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و دادگستری برای حل مسائل در نحوه عرضه به مصرف کنندگان و تفاوت قیمت ها در میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای صادر کرد.

معاون اول رییس جمهوری همچنین امروز در تماس تلفنی با شهردار تهران هماهنگی لازم برای مرتفع شدن موضوع تفاوت قیمت ها در فروشگاه های زنجیره ای تحت نظارت شهرداری در مقایسه با نرخ مصوب تنظیم بازار را مورد تاکید قرار داد.

مخبر در بازدید امروز و در گفت و گوی صمیمی با مردم و پس از شنیدن درد و دل ها و مسائل آنها تاکید کرد که دولت با تمام توان و همکاری و همراهی مردم در پی رفع مسائل و بهبود شرایط معیشتی آحاد جامعه است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 28 اسفند 1400 بروزرسانی: 28 اسفند 1400 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1944

به "ضروریات زندگی آحاد جامعه با قیمت های مصوب ستاد تنظیم بازار در اختیار مردم قرار گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضروریات زندگی آحاد جامعه با قیمت های مصوب ستاد تنظیم بازار در اختیار مردم قرار گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید