رهبران اروپا برای حل بحران یورو نشست اضطراری برگزار می نمایند

به گزارش مجله مدیریت ناب، خبرنگاران: رهبران اتحادیه اروپا به پیشنهاد ایتالیا یک نشست اضطراری با هدف افزایش رشد مالی و ایجاد فرصت های شغلی بیشتر برگزار می نمایند.

رهبران اروپا برای حل بحران یورو نشست اضطراری برگزار می نمایند

برای سفر به تور اروپا با بهترین کارشناسان مشورت کرده و بهترین برنامه سفر را انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، بر اساس پیش نویس بیانیه ای که قرار است پس از نشست اتحادیه اروپا منتشر گردد، رهبران اتحادیه اروپا روز 7 اکتبر به پیشنهاد ایتالیا یک نشست اضطراری با هدف افزایش رشد مالی و ایجاد فرصت های شغلی بیشتر برگزار می نمایند.

در پیش نویس های قبلی که پیش از انتشار آمارهای مالی ضعیف از حوزه یورو در طی چند روز گذشته تهیه شده بود، اشاره ای به وضعیت مالی نشده بود. اما در جدیدترین پیش نویس تهیه شده آمده است: در هفته های اخیر، آمارهای مالی تایید نموده اند که روند ترمیم مالی، به خصوص در حوزه یورو ضعیف است، نرخ تورم به طور استثنائی پایین است و میزان بیکاری به صورت غیرقابل قبولی بالاست.

در نتیجه نشستی به میزبانی متیو رنزی، نخست وزیر ایتالیا در روز 7 اکتبر برگزار خواهد شد که موضوع اصلی آن ایجاد فرصت های شغلی به خصوص برای جوانان، سرمایه گذاری و رشد مالی خواهد بود. همچنین یک نشست اختصاصی یورو نیز در پاییز سال جاری برگزار خواهد شد.

وضعیت نابسامان مالی حوزه یورو، کشورهای عضو این حوزه را به شدت نگران نموده است.

172

منبع: تسنیم
انتشار: 23 آبان 1398 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 445

به "رهبران اروپا برای حل بحران یورو نشست اضطراری برگزار می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رهبران اروپا برای حل بحران یورو نشست اضطراری برگزار می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید