جلسه سه جانبه ایران، روسیه و چین در وین

به گزارش مجله مدیریت ناب، در ادامه رایزنی های فشرده در وین، امروز جلسه سه جانبه ای با حضور رؤسای هیأت های ایران، روسیه و چین در محل نمایندگی جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید.

جلسه سه جانبه ایران، روسیه و چین در وین

با ما همراه باشید و با تور ارزان چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش ایسنا، حاضران در جلسه به آنالیز و هماهنگی مواضع سه کشور در مذاکرات پرداختند و در مورد بعضی موضوعات حائز اهمیت در زمینه برطرف تحریم ها و مسائل هسته ای رایزنی کردند.

در این نشست، نمایندگان روسیه و چین ضمن یادآوری نقش فعال ایران در پیشرفت گفت وگوها، بار دیگر بر حمایت خود برطرف موثر تحریم ها علیه مردم ایران تأکید کردند. سه کشور همچنین تسریع پیشرفت در تبادل نظر ها را خواهان شدند.

رایزنی ها و ملاقات ها میان هیأت های ایران و کشور های 1+4 همچنان در قالب کارگروه های سه گانه و نشست های دو و چندجانبه در سطوح مختلف ادامه دارد.

روز گذشته هم ملاقات هایی میان سید عباس عراقچی رییس هیأت مذاکره کننده ایران، انریکه مورا معاون دبیرکل سرویس خارجی اتحادیه اروپا و روسای هیأت های سه کشور اروپایی برگزار شده بود.

منبع: فرارو
انتشار: 23 خرداد 1400 بروزرسانی: 23 خرداد 1400 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1595

به "جلسه سه جانبه ایران، روسیه و چین در وین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه سه جانبه ایران، روسیه و چین در وین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید