توییتر گزینه هایی را برای محدود کردن پاسخ ها ایجاد خواهد نمود

مدیرعامل محصولات توییتر ، سوزان ژی ، امروز در سخنرانی خود در رویداد CES در لاس وگاس ، از تغییرات جدیدی که سال جاری به این پلتفرم می آیند ، پرده برداشت. تغییراتی که به طور خاص روی مکالمات متمرکز شده است.

توییتر گزینه هایی را برای محدود کردن پاسخ ها ایجاد خواهد نمود

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، ژی می گوید توییتر در حال افزودن تنظیم جدید برای شرکت نمایندگان در مکالمه درست روی صفحه نمایش است. این ابزار چهار گزینه دارد: جهانی ، گروهی ، پنل و بیانیه. بخش جهانی اجازه می دهد تا هر کسی پاسخ دهد ، گروه برای افرادی است که شما از آنها پیروی می کنید و از آنها یاد می کنید ، پنل مخصوص افرادی است که شما به طور خاص در توییت از آنها یاد می کنید و بیانیه به سادگی اجازه می دهد تا یک توییت ارسال کنید و پاسخی دریافت نکنید.

ژی می گوید که توییتر در حال اجرا تحقیقات در خصوص این ویژگی است و احتمالا در سه ماهه اول سال 2020 این ویژگی از مرحله آزمایشی وارد فاز عملی می گردد و پیشبینی می گردد این ویژگی در سطح جهانی در اواخر امسال استفاده می گردد.این یک ویژگی مهم است. درست همانطور که فیس بوک کاربران را به استفاده از ویژگی گروه های خصوصی خود سوق داده است ، توییتر می خواهد این امکان را به کاربران بدهد که بتواند گسترش توییت های خود را محدود کند. راهکار توییتر یک روش جالب توجه برای مرز گذاری توییت های عمومی و خصوصی است که به توزیع توییت به جای مجوز برای دیدن آن متمرکز شده است.

توییتر می گوید شما فقط می توانید از افرادی که دنبال می کنید پاسخی دریافت کنید و این موضوع اذیت و آزارها را نیز کمتر می نماید. یکی دیگر از ویژگی هایی که در حال آمدن است ، نمای ویژه تبادل نظر است. هدف این است که تمام مکالمه در یک صفحه نمایش داده گردد. صفحه دارای خطوطی است که به راحتی شما را به وسیله پاسخ ها هدایت می نماید و همچنین نویسندگان خاص را فرامی خواند.

ژی می گوید که رابط مکالمه ای که در ابتدا در بتا مورد آزمایش نهاده شد و در ماه های آینده به برنامه اصلی توییتر می آید. راب بیشاپ، مدیر محصولات توییتر نیز می گوید: به زودی ، هنگامی که توییتی راجع به یک موضوع خاص از طرف کسی که دنبال می کنید ، مشاهده می کنید ، ممکن است توییتر یک گزینه را به شما پیشنهاد دهد که آن موضوع خاص را زیر توییت دنبال کنید.

بیشاپ می گوید توییتر برای انتخاب موضوعاتی که می توانید دنبال کنید ، رویکرد داده محور را اتخاذ می نماید. او می گوید که توییتر با مباحث غیر سیاسی به منظور درک کامل نحوه واکنش کاربران به این ویژگی و مطالعه نحوه عملکرد الگوریتم های آن در مقیاس بزرگ، شروع به کار می نماید.

توییتر همچنین به توجه بیشتری به ویژگی های فهرست های خود می نماید و کاربران قادر خواهند بود نمایش فهرست ها را به صورت دلخواه تنظیم نمایند. یکی دیگر از مدیران توییتر می گوید: هدف توئیتر ارائه مکالمه عمومی است. او استدلال می نماید که اولویت های توییتر سلامتی ، تبادل نظرها و علائق است.

در حال حاضر ، بیش از 50 درصد از توییتهایی که این شرکت حذف می نماید به دلیل نقض خدمات به صورت غیرفعالانه اتفاق می افتد ، بدون اینکه کاربران احتیاج به گزارش آنها داشته باشند. این یک رشد بزرگ نسبت به سال گذشته است.

منبع: انتخاب
انتشار: 9 اسفند 1398 بروزرسانی: 9 اسفند 1398 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 703

به "توییتر گزینه هایی را برای محدود کردن پاسخ ها ایجاد خواهد نمود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توییتر گزینه هایی را برای محدود کردن پاسخ ها ایجاد خواهد نمود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید