تفاهم نامه های عملکردی، نقشه راه و راستا ارتقای دانشگاه را به خوبی نشان داده است

به گزارش مجله مدیریت ناب، قائم مقام دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تفاهم نامه های عملکردی، نقشه راه و راستا ارتقای دانشگاه را به خوبی نشان داده است.

تفاهم نامه های عملکردی، نقشه راه و راستا ارتقای دانشگاه را به خوبی نشان داده است

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه و سیاست گروه دانشگاه خبرگزاری خبرنگاران، تفاهمنامه عملکردی فی مابین استان های خراسان جنوبی، خراسان رضوی، سمنان، سیستان و بلوچستان، قم،گلستان و هرمزگان با مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی به امضا رسید.

در این مراسم عنایت اله ملکی تبار، رئیس مرکز نظارت، ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت امام حسین علیه السلام و یاران باوفای ایشان، تفاهم نامه عملکردی را محصول جمع بندی جلسات خبرگی و تدوین شاخص ها دانست و از نظام مند کردن واحدها و استان ها به عنوان هدف بعدی این تفاهم نامه یاد کرد.

وی در ادامه، تفاهم نامه را موتور شتاب دهنده فعالیت های موثر و مثبت در سطح کلان دانشگاه دانست و ابراز امیدواری کرد نتایج حاصله منجر به رشد و بالندگی گردد.

بیژن رنجبر، مشاور ریاست دانشگاه آزاد اسلامی نیز که مهمان ویژه این مراسم بود با گرامیداشت ماه محرم و عرض تسلیت به همین مناسبت، تفاهم نامه را اقدامی خوب و ارزشمند بیان نمود و اضافه کرد: ارزیابی در شئونات مختلف دانشگاه مهم بوده و می تواند از هدررفت سرمایه ها جلوگیری و مبین نقشه راه و جهت ارتقا باشد.

وی در ادامه ضمن ابراز خوشبینی به نتایج این تفاهم نامه ها از روسای استان ها خواست در جهت شاخص ها و محورهایی که با کوشش مضاعف همکاران ساعی، ارزشی و تیزبین مرکز نظارت به دست آمده حداکثر توان خود را به کار گیرند.

در ادامه سید حسن هاشمی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی با عرض تسلیت به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی از کوشش همکاران مجموعه نظارت، به ویژه همکاران نظارت منطقه هشت تشکر و بر نقش این تفاهم نامه در بر طرف شدن نقاط ضعف و ارتقای واحدها تاکید و اظهار امیدواری کرد: با عملیاتی شدن این تفاهم نامه شاهد رسیدن به اهداف عالیه دانشگاه باشیم.

مسعود طاهری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی هم در این مراسم فرارسیدن ایام سوگواری اباعبداالله الحسین علیه السلام را تسلیت و بر اجرای کامل تفاهم نامه از سوی مجموعه آن استان تاکید نمود.

عبدالله خالصی دوست، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان هم با تسلیت این ایام، از کوشش دست اندرکاران تدوین تفاهم نامه عملکردی تشکر کرد و در ادامه از توجه مرکز نظارت به داشتن برنامه ریزی مدون و دقیق ابراز خرسندی کرد و پیشنهاد پایش دوره ای را در سطح واحد و استان در دوره های شش ماه عنوان کرد.

عبدالعلی میر، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان هم ضمن آرزوی قبولی عزاداری های محرم الحرام و گرامیداشت هفته دولت، یاد شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت. ایشان در ادامه تفاهم عملکردی را به عنوان نقشه راه یک ساله واحدهای استان بر شمرد و از پیش بینی متناسب با اقتضائات جدید در این استان اطلاع داد.

سیف الله فضل اللهی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قم هم ایام شهادت امام حسین علیه السلام را تسلیت و از اجرایی شدن تفاهم نامه عملکردی مرکز نظارت ابراز خرسندی کرد و بر شناخت نقاط قوت و ضعف و همچنین اجرایی شدن صد در صدی محورها و شاخص های مندرج در این تفاهم نامه در خاتمه سال ابراز خوشبینی نمود.

سید علی طاهری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان نیز این ایام را تسلیت گفت و از نگاه خوب مدیران این استان به تفاهم نامه اطلاع داد و نسبت به اجرای کامل این تفاهم نامه ابراز امیدواری کرد.

در ادامه احسان کامرانی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان هم پس از عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی از تدوین تفاهم نامه عملکردی تشکر کرد و پیشنهاد رصد گام به گام این تفاهم نامه در بازه زمانی 4 ماهه را عنوان کرد.

وی در ادامه گزارشی از شرایط دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان ارائه داد.

پیش از امضای تفاهم نامه محمد محمدی، قائم مقام مرکز نظارت، بارزسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی نیز ضمن عرض تسلیت و تعزیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام، گزارشی از نحوه تدوین تفاهم نامه ارزیابی عملکرد ارائه و از نقش یکایک واحد های استان در برآورده شدن اهداف مندرج در این تفاهم یاد کرد و از الزام مدیران ارزیابی مناطق ده گانه با رویکرد یاری به حل مسئله اطلاع داد.

در انتهای این مراسم، تفاهم نامه عملکردی 7 استان به امضا رسید.

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 24 مهر 1399 بروزرسانی: 24 مهر 1399 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1138

به "تفاهم نامه های عملکردی، نقشه راه و راستا ارتقای دانشگاه را به خوبی نشان داده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفاهم نامه های عملکردی، نقشه راه و راستا ارتقای دانشگاه را به خوبی نشان داده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید