انصاری فرد: سلطانی فر گفت از برانکو شکایت کنید و برای تیم ملی با او مذاکره کنید!، نمی خواستند پرسپولیس با من جام ببرد

به گزارش مجله مدیریت ناب، محمدحسن انصاری فرد، مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس گفت که هیئت مدیره این باشگاه نمی خواست سرخپوشان پایتخت با حضور او قهرمان شوند.

انصاری فرد: سلطانی فر گفت از برانکو شکایت کنید و برای تیم ملی با او مذاکره کنید!، نمی خواستند پرسپولیس با من جام ببرد

به گزارش مجله مدیریت ناب، محمدحسن انصاری فرد درباره حضورش در باشگاه پرسپولیس گفت: در شرایطی به پرسپولیس آمدم که همه درآمدهای فصل، هزینه شده بود، شرایط مالی خوب نبود و قرارداد بازیکنان پرداخت نشده بود. حکم های دادگاه ها به سمت باشگاه سرازیر می شد، اما با لطف خدا و دعای طرفداران، در کمال آرامش پیروز شدیم. همه اعضای هیئت مدیره مدعی مدیرعاملی بودند و صورت مان را با سیلی سرخ نگه می داشتیم.

وی با بیان اینکه با حضور رسول پناه (رئیس هیئت مدیره و سرپرست باشگاه) اختلاف در پرسپولیس بیشتر شد، گفت: رسول پناه مستقیماً با وزیر ورزش در تماس بود و مدیرعاملی باشگاه معنا نداشت. متاسفانه دوست نداشتند که من پیروز شوم و بسیار کارشکنی کردند. یکی از آنها، انتشار قرارداد بازیکنان بود. با این اتفاق، با بازیکنان وارد چالش زیادی شدیم و رسانه منتشرنماینده قراردادها گفت که این اتفاق (انتشار توسط اعضای هیئت مدیره) اجرا شده است. این اطلاعات را به وزیر ورزش گفتم که او پشت هیئت مدیره ایستاد.

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس با اشاره به جدایی برانکو ایوانکوویچ توضیح داد: طرفداران جدایی برانکو را از چشم هیئت مدیره دیدند و وزیر می خواست کسی را بیاورد که آنها آرام شوند. من هم به یک مهره برای این کار تبدیل شدم.

انصاری فرد با بیان اینکه سلطانی فر پیگیر شکایت از برانکو بود، گفت: در نشست آخر هیئت مدیره، وزیر ورزش گفت چرا من چهار ماه است که می گویم از برنکو شکایت کن و تو چنین کاری انجام نمی دهی. مگر چه پشت پرده ای وجود دارد؟! من چه پشت پرده ای می توانم داشته باشم؟ شما (سلطانی فر) یک ماه قبل گفتید با برانکو در کرواسی مذاکره کن تا او را به تیم ملی بیاوریم. گفتید اسپانسر شاکی است که مدیران با آنها همکاری نمی نمایند، اما حسین قدوسی (مدیر پیشین روابط عمومی پرسپولیس) در حضور اسپانسر صحبت کرد و همه به او حق دادند. با این حال سلطانی فر گفت قدوسی باید برکنار گردد.

وی که با اخبار ورزشی شبکه سه سیما گفت وگو می کرد، در پاسخ به این پرسش که آیا قدوسی تنها عامل استعفایش بوده است یا خیر، بیان نمود: قدوسی بهانه بود و هدف وزیر و هیئت مدیره این بود که من نباشم. امروز می گفتند قدوسی نباشد و بردا از برکناری پیروانی یا سایر افراد حرف می زدند. مگر یک مدیر می تواند با این شرایط کار کند؟ طرفداران می گفتند باید بایستی، اما وقتی اختیار مدیر روابط عمومی باشگاه را ندارم، چگونه ادامه بدهم؟

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس درخصوص شرایط آنتونی استوکس گفت: قرارداد او محکم است و می توانیم علاوه بر پول پرداخت شده به او، غرامت هم بگیریم.

انصاری فرد با بیان اینکه فعالیت او و هیئت مدیره در راستای هم نبود، توضیح داد: هیئت مدیره باشگاه نمی خواست پرسپولیس با انصاری فرد جام ببرد. وگرنه پرسپولیس با آرامش کار می کرد، نشاط داشت و خوب نتیجه می گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 838

به "انصاری فرد: سلطانی فر گفت از برانکو شکایت کنید و برای تیم ملی با او مذاکره کنید!، نمی خواستند پرسپولیس با من جام ببرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصاری فرد: سلطانی فر گفت از برانکو شکایت کنید و برای تیم ملی با او مذاکره کنید!، نمی خواستند پرسپولیس با من جام ببرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید