آیا کاربران مشهور باید نگران باگ جدید اینستاگرام باشند؟ ، ابهام در مورد علل حذف بی دلیل دنبال کنندگان

طی 2 روز اخیر، تعداد زیادی از کاربران اینستاگرام در مورد کاهش ناگهانی تعدادی از دنبال کنندگان خود ابراز ناراحتی نموده اند و هنوز معین نیست علت این اتفاق دقیقا چیست.

آیا کاربران مشهور باید نگران باگ جدید اینستاگرام باشند؟ ، ابهام در مورد علل حذف بی دلیل دنبال کنندگان

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، با وجود ابراز ناراحتی تعداد زیادی از کاربران اینستاگرام هنوز معین نشده که علت ریزش تعدادی از دنبال نمایندگان برخی از کاربران چیست. این در حالی است که افراد مذکور گاهی صدها دنبال نماینده از دست داده اند.

جالب است بدانید بر اساس گزارش ها، افرادی مثل کایلی جنر، سلنا گومز و کریستیانو رونالدو و بیشترین تعداد دنبال نمایندگان را از دست داده اند. اینستاگرم در واکنش به این ماجرا در بیانیه ای در حساب توییتری خود اعلام نموده است که از اشکال به وجود آورنده این اتفاق مطلع است و به زودی برای حل این مشکل اقدام می نماید.

اما برخی بر این باور بودند که کاهش تعداد دنبال نمایندگان ناشی از تغییرات جدیدی است که اینستاگرام برای شناسایی حساب های مخرب طراحی نموده است. درواقع عده ای فکر می نمایند این اشکال حاصل آزمون و خطای اینستاگرام است.

این اشکال باعث شده برخی از کاربران اینستاگرام هزاران و حتی میلیون ها نفر از دنبال کندگان خود را از دست دهند. با همه این ها نگرانی کاربران از تعداد فالورهایی که از دست داده اند نیست. بلکه برخی از افراد نگران هستند که این نقص فنی باعث گردد عکسهایشان پاک گردد، حالت خصوصی صفحاتشان به عمومی تغییر کند یا حتی اشکالاتی در به اشتراک گذاری تصاویر داشته باشند.

بسیاری از کارشناسان نیز بر این باورند که تغییرات ناگهانی اینستاگرام با هدف ایجاد تغییر در رفتار کاربران باعث این ماجراها شده است. اینستاگرام اخیرا اعلام نموده که به زودی اقدام به حذف حساب هایی می نماید که هویتی نامعتبر دارند و به نوان حسابهای حعلی خریداری می شوند. با این حال اینستاگرام ارتباط نقص فعلی را با ماجرای حذف اکانت های جعلی انکار نموده است.

منبع: انتخاب
انتشار: بروزرسانی: 23 خرداد 1398 شناسه مطلب: 147

به "آیا کاربران مشهور باید نگران باگ جدید اینستاگرام باشند؟ ، ابهام در مورد علل حذف بی دلیل دنبال کنندگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا کاربران مشهور باید نگران باگ جدید اینستاگرام باشند؟ ، ابهام در مورد علل حذف بی دلیل دنبال کنندگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید