تور امریکا: آمریکایی ها از سر لجبازی با ترامپ به ایران سفر می کنند

به گزارش مجله مدیریت ناب، ابراهیم پورفرج رئیس جامعه تورگردانان ایران با اشاره به افزایش درخواست آمریکایی ها برای سفر به ایران گفت:

تور امریکا: آمریکایی ها از سر لجبازی با ترامپ به ایران سفر می کنند

ما خیلی جدی تکلیف تورهای گردشگران آمریکایی با توجه به اوضاع سیاسی موجود را پیگیری می کنیم و با مسئولان در سطح بالا مصاحبه می کنیم و در خاتمه هفته نیز نشستی داریم که مطمئنم نتیجه مطلوبی خواهیم گرفت.

وی اضافه نمود که جالب است بدانیم شرکت های گردشگری آمریکایی فشار زیادی می آورند که تورهای این کشور را در ایران اجرا کنیم. آنها گفته اند که گروه های 20 نفره ما 40 نفره شده اند که این افزایش به خاطر لجبازی با ترامپ است، حتی قطار عقاب طلایی که از مجارستان به ایران می آید، تعداد گردشگران آمریکایی آن از 50 نفر به 98 نفر رسیده است؛ همه از سر لج با ترامپ می خواهند به ایران بیایند.

رئیس جامعه تورگردانان ادامه داد که خیلی از اروپایی ها با آمدن آمریکایی ها به ایران ترغیب می شوند به ایران سفر کنند، گروه های آمریکایی تاثیر زیادی روی گردشگران دارند. این قشر برای صنعت گردشگری ما مهم است، چون درآمدشان قابل مقایسه با سایر گردشگران نیست.

وی بیان نمود که نظر کشور ما نیز بر آن است که آسیبی به گردشگری کشور وارد نشود.

سلامی، رئیس دفتر بررسی و همکاری ها در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیز گفت:

اتفاقی در سیاست های کلان کشور برای مقابله با سیاست های آمریکا رخ داده، برخی ملاحظاتی دارند و روش هایی را برای پاسخ دادن دارند.

وی بیان نمود که در حال حاضر نمی توان گفت چه اتفاقی قرار است رخ دهد، اما امیدوارم به جهتی برود که گردشگری به کار خود ادامه دهد.

سلامی گفت که کل این جریان (ورود گردشگران آمریکایی) فعلا متوقف شده و نمی دانیم چه اتفاقی قرار است رخ دهد، ما می دانیم آژانس ها ضررهای هنگفتی خواهند کرد. برای همین پیگیریم این مسئله حل شود.

منبع: کجارو
انتشار: 20 اسفند 1399 بروزرسانی: 20 اسفند 1399 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1428

به "تور امریکا: آمریکایی ها از سر لجبازی با ترامپ به ایران سفر می کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور امریکا: آمریکایی ها از سر لجبازی با ترامپ به ایران سفر می کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید