کولاک برف و یخبندان در غرب و جنوب اصفهان

به گزارش مجله مدیریت ناب، کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان از بارش پراکنده برف و باران، احتمال کولاک برف و یخبندان به ویژه در غرب، جنوب و شمال استان اطلاع داد.

کولاک برف و یخبندان در غرب و جنوب اصفهان

خبرنگاران اصفهان - آسیه آقایی گفت: امروز بارش پراکنده برف و باران و کولاک برف منطقه ها غرب، جنوب و تا حدی شمال استان را فرا می گیرد و در منطقه ها مرکزی و شرقی وزش باد به نسبت شدید تا شدید را انتظار داریم.

در شبانه روز گذشته در سطح استان بیشترین میانگین بارشی از برزک با 2.5 میلیمتر باران و پنج سانتیمتر برف، سمیرم و فریدونشهر یک میلیمتر، داران پنج دهم میلیمتر، خوانسار چهار دهم میلیمتر و چادگان سه دهم میلیمتر بوده است و بارش در این منطقه ها تا شامگاه امروز ادامه دارد.

او می گوید نفوذ توده هوای سرد به استان از امروز باعث کاهش نسبی دما بین 6 تا هشت درجه سانتیگراد و وقوع یخبندان در سراسر استان پیش بینی می گردد که اتخاذ تدابیر لازم برای کنترل دمای گلخانه ها و مرغداری ها و مدیریت مصرف حامل های انرژی لازم است.

آقایی گفت: بیشینه دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم ترین ساعات امروز به 11 درجه سانتیگراد بالای صفر و کمینه آن بامداد فردا به پنج درجه سانتیگراد زیر صفر می رسد.

بوئین میاندشت با دمای 17 درجه سانتیگراد زیر صفر و خوروبیابانک با دمای 18 درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب سردترین و گرم ترین نقاط استان پیش بینی می گردد.

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 3 اسفند 1400 بروزرسانی: 3 اسفند 1400 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1917

به "کولاک برف و یخبندان در غرب و جنوب اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کولاک برف و یخبندان در غرب و جنوب اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید