واکنش پرسپولیس به انتشار یک اطلاعیه علیه باشگاه

به گزارش مجله مدیریت ناب، تهران (پانا) - باشگاه پرسپولیس با ابراز تعجب از اطلاعیه انتشار یافته از سوی شرکتی که به عنوان کارگزار باشگاه دیگر معرفی شده است، بیان کرد در اظهارات ریاست هیات مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس نامی از این شرکت برده نشده بود.

واکنش پرسپولیس به انتشار یک اطلاعیه علیه باشگاه

به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، در پی انتشار اطلاعیه شرکت مذکور، برای تنویر افکار عمومی و اطلاع رسانه های محترم، به اطلاع می رساند؛ سرپرست باشگاه، نامی از شرکت یاد شده نیاورده و به آن اشاره ننموده بودند که مطلبی این گونه مطرح شده است. بر این اساس اطلاعیه ای که علیه ریاست هیات مدیره پرسپولیس انتشار یافت جای تعجب دارد!

آن چه در روزهای گذشته از سوی سید مجید صدری مطرح شد این بود که دقیقا پیشنهادی مشابه آن چه به باشگاه رقیب ارایه شد به باشگاه پرسپولیس نیز ارایه شد. باشگاه پرسپولیس هم به علت عدم شفافیت در پیشنهاد ارائه شده و فقدان ضمانت های لازم از پذیرش آن امتناع کرد. این تصمیم هم با توجه به در نظر گرفتن منافع باشگاه در حال و آینده، تجربه های گذشته که مورد اعتراض طرفداران نیز بود و بعلاوه عدم امکان پاسخگویی به نهادهای نظارتی و ذیصلاح در صورت پذیرش آن، اخذ شد. آن پیشنهاد هم از سوی شرکت ریحان فیلم بود. هر شرکتی هم بنا بر مصالح خود پیشنهادی ارایه می دهد و پیشنهادی را می پذیرد یا رد می نماید که جای گلایه هم ندارد. حالا چه می گردد که دقیقا همان پیشنهاد به باشگاه دیگر از سوی شرکتی دیگر به پرسپولیس ارایه شده است؟ چرا شرکت طرف قرارداد با باشگاهی دیگر، از این موضوع برآشفته شده است؟ اینها مسایلی است که باید نهادهای نظارتی به آن ورود نمایند و در حیطه اختیارات باشگاه پرسپولیس نیست، هر چند با این اتفاق اخیر ما باید آنالیز کنیم آیا بین این جریانات و پاره ای هجمه ها نسبت به پرسپولیس در روزهای اخیر، ارتباط وجود دارد یا نه؟!

تمام بحثی که از جانب ریاست هیات مدیره مطرح شد این بود که قراردادی مشابه با مفاد قرارداد با باشگاه دیگر به پرسپولیس پیشنهاد شده است. به این ترتیب فکر به سمت وجود منافع مشترک یا عوامل مشترک می رود. استنباط این بود که هر چند دو شرکت مجزا پیشنهاد ارایه نموده اند ولی با این مقدار تشابه و وحدت رویه، هر دو از یک جا راهنمایی می شوند و یک تیم مشترک کار را راهنمایی می نماید.

در هر صورت جای تاسف است که یک شرکت طرف قرارداد با باشگاهی دیگر بدون توجه به آن چه روی داده است، چنین برخوردی دارد و جای سوال است که چرا به علت نپذیرفتن قرارداد از سوی پرسپولیس، این گونه برخورد شد. شاید هم بزرگی غیر قابل جایگزین پرسپولیس، علت این امر باشد. عظمتی که باعث دیده شدن بهتر می گردد.

حتی ما حاضریم برای تنویر افکار عمومی متن قراردای که به ما پیشنهاد دادند را واو به واو منتشر کنیم. هیچ ابایی نداریم که طرفداران ما در ریز جریان کارهای باشگاه قرار بگیرند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 24 آذر 1400 بروزرسانی: 24 آذر 1400 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1837

به "واکنش پرسپولیس به انتشار یک اطلاعیه علیه باشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش پرسپولیس به انتشار یک اطلاعیه علیه باشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید