خبرنگاران پیروانی: برای رسیدن به یک هدف عظیم پرسپولیس را قرنطینه کردیم

به گزارش مجله مدیریت ناب، تهران- خبرنگاران- مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه اکنون باید کارهای زیادی اجرا شده تا اتفاقات عظیم رقم زده گردد، گفت: هدف عظیمی داریم و برای رسیدن به آن تیم را قرنطینه کردیم.

خبرنگاران پیروانی: برای رسیدن به یک هدف عظیم پرسپولیس را قرنطینه کردیم

به گزارش خبرنگاران؛ افشین پیروانی با اشاره به ایجاد محدودیت های بیشتر در اردوی سرخپوشان تهران قبل از حضور در فینال آسیا 2020، گفت: هواداران، عزیز و نورچشم ما هستند ولی بدانند به خاطر هدف عظیمی که در پیش داریم، باید دست به دست هم دهیم و کارهای زیادی انجام گردد تا بتوانیم اتفاقات عظیمی رقم بزنیم.

وی ادامه داد: به خاطر مسوولیت سنگینی که نسبت به هواداران و مردم بر دوش مان احساس می کنیم، حتی بازیکنان را از خانواده های شان دور نموده ایم تا وارد قرنطینه شوند. به این دلیل و مسائلی که هواداران مان و رسانه ها به خوبی اطلاع دارند، از پذیرفتن هواداران عزیز، دوستان، آشنایان، بستگان، نمایندگان اصحاب رسانه، افراد خارج از تیم و کاروان اعزامی در محل تمرین، اردو و هتل تیم معذور هستیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز امیدواری از اینکه هواداران این عذر را بپذیرند، تاکید نمود: در این زمینه چاره دیگری نداریم. بعضی مهره های مهم را به دلایل مختلف از جمله محرومیت در اختیار نداریم و باید تا حد امکان سایر نفرات را حفظ کنیم. از سوی دیگر کشور قطر و کنفدراسیون فوتبال آسیا قوانین سخت گیرانه ای دارند. این اقدامات باشگاه پرسپولیس به خاطر هدف عظیمی است که پیش روی خود می بینیم.

پیروانی ضمن اطمینان خاطر دادن به هواداران که بهترین اقدامات ممکن اجرایی خواهد شد، افزود: تیم ما هم اکنون در قرنطینه به سر می برد. منِ افشین پیروانی هم به عنوان نماینده پرسپولیسی ها در تیم، تمام کوشش خودش را می کنم تا هیچ آسیبی به اعضای تیم و مجموعه عظیم پرسپولیس وارد نگردد و برای این منظور افراد متخصص به صورت مداوم در بخش های مختلف باشگاه و تیم هم در کوشش هستند.

وی افزود: امیدوارم همه عزیزانی که قلب شان برای پرسپولیس و ایران می تپد، با درک این شرایط یاری نمایند هیچ مسئله ای برای پرسپولیس حادث نگردد. نزدیک نشدن به تیم و اعضای آن، عظیمترین یاری به پرسپولیس است.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس همچنین درباره انتشار تصاویر بازیکنان پرسپولیس در فضای مجازی همراه هوادارانی که پروتکل ها را رعایت نمی نمایند، تاکید نمود: تصاویری که در شبکه های مجازی درباره عکس دریافت با بازیکنان منتشر می گردد، مربوط به گذشته است. بازیکنان در حال حاضر در قرنطینه هستند و نسبت به این مسایل نیز توجیه شده اند. ما با رعایت اصول امنیتی و بهداشتی در زمینه مبارزه با کرونا، کارها را پیش می بریم.

تیم فوتبال پرسپولیس روز 29 آذرماه در فینال لیگ قهرمانان آسیا که در دوحه برگزار می گردد به مصاف نماینده منطقه شرق می رود. تیم راه یافته به فینال از منطقه شرق هنوز معین نشده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 13 دی 1399 بروزرسانی: 13 دی 1399 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1305

به "خبرنگاران پیروانی: برای رسیدن به یک هدف عظیم پرسپولیس را قرنطینه کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پیروانی: برای رسیدن به یک هدف عظیم پرسپولیس را قرنطینه کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید