واکنش اروپا به فروشندگان ویزای طلایی ، شهروندان کدام کشورها بیشترین خریدار گذرنامه طلایی هستند؟ ، دو خاندان عربستانی 62 گذرنامه اروپایی خریدند

به گزارش مجله مدیریت ناب، خبرنگاران: یورونیوز نوشت: براساس اعلام کمیسیون اروپا، کشورهای عضوی که در ازای دریافت مبالغ هنگفت به بعضی ملیت ها ویزای طلایی می دهند، در واقع پای پولشویی، فساد و گروه های تبهکار و مافیایی را به اروپا باز نموده و امنیت و قوانین مالیاتی این اتحادیه را به چالش می کشند.

واکنش اروپا به فروشندگان ویزای طلایی ، شهروندان کدام کشورها بیشترین خریدار گذرنامه طلایی هستند؟ ، دو خاندان عربستانی 62 گذرنامه اروپایی خریدند

برای سفر به تور اروپا با بهترین کارشناسان مشورت کرده و بهترین برنامه سفر را انتخاب کنید.

کمیسیون اروپا کشورهای عضوی که همچنان قانون اهدای ویزای طلایی در آنها جاری است را تهدید کرد که اگر این رویه متوقف نشود، به اقدامات تنبیهی متوسل خواهد شد.

براساس گزارشی که از سوی این کمیسیون منتشر شد، ثروتمندان خارجی که بیشتر ملیت چینی، روس و آمریکایی دارند، بیشترین مشتریان این دست از گذرنامه ها و ویزاها هستند. از طرف دیگر، مالت، پرتغال، قبرس و بلغارستان نیز از جمله کشورهای اروپایی هستند که در سال گذشته نقش عمده ای در روند اهدای ویزاهای طلایی ایفا نموده اند.

[related-post id=185892]

اهدای گذرنامه به اعضای دو خاندان سعودی توسط کشور مالت از جمله مواردی بود که خشم اتحادیه اروپا را برانگیخت.

دو خانواده ثروتمند عربستانی با پرداخت میلیون ها یورو، 62 گذرنامه اروپایی برای جزیره مالت خریداری نموده اند که براساس قوانین اروپا دریافت حق شهروندی دیگر کشورهای اروپایی را برای آنان تسهیل می نماید.

منبع: چمدان
انتشار: 3 آذر 1398 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 466

به "واکنش اروپا به فروشندگان ویزای طلایی ، شهروندان کدام کشورها بیشترین خریدار گذرنامه طلایی هستند؟ ، دو خاندان عربستانی 62 گذرنامه اروپایی خریدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش اروپا به فروشندگان ویزای طلایی ، شهروندان کدام کشورها بیشترین خریدار گذرنامه طلایی هستند؟ ، دو خاندان عربستانی 62 گذرنامه اروپایی خریدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید