من را میلیاردر خطاب نکنید، کپسول نجات بچه ها تایلندی کارآمد بود و بارها آزمایش شد

به گزارش مجله مدیریت ناب، مدیرعامل تسلا در واکنش به نپذیرفتن زیردریایی این شرکت توسط مسئول نظارت بر عملیات نجات بچه ها تایلندی که چندین روز در یک غار زندانی شده بودند، صحبت هایی را در توئیتر خود منتشر کرد.

من را میلیاردر خطاب نکنید، کپسول نجات بچه ها تایلندی کارآمد بود و بارها آزمایش شد

با تور تایلند تعطیلات خرداد 99 به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید و بازار های بانکوک، سواحل پاتایا و پوکت را ببینید و از آرامش چیانگ مای لذت ببرید.

به گزارش مجله مدیریت ناب و به نقل از دیلی میل، الون ماسک(Elon Musk)، مدیرعامل شرکت تسلا که ثروت او بیش از 15 میلیارد پوند تخمین زده شده، در توئیتر، درباره نقش خود در عمیلیات نجات دانش آموزان تایلندی صحبت کرد.

الون ماسک، مهندسان شرکت خود را برای یاری به نجات 12 دانش آموز پس و مربی فوتبال شان که در یک غار زندانی شده بوند، اعزام نموده بود.

در گزارش های منتشر شده، به ماسک توهین هایی شد که بیشتر در رابطه با ثروت او بود و او نیز در توئیتر، صحبت های خود را با مردم به اشتراک گذاشت.

ماسک در توئیتر خود نوشت: استفاده از لقب میلیاردر در رسانه، باعث کاهش ارزش و بدنامی است. تا هنگامی که شرکت های من به این وسعت نرسیده بودند، به این نام خوانده نمی شدم. من هنوز در زمینه علم و مهندسی فعالیت می کنم و در حال حاضر، فقط مقیاس آن تغییر نموده است.

الون ماسک، برای برطرف مشکل دانش آموزان، چندین راهبرد پیشنهادی از جمله استفاده از لوله در زیر آب ارائه داد. راه چاره دیگر، استفاده از رادار نفوذی این شرکت برای حفر راه هایی برای دستیابی به دانش آموزان است.

همچنین این کارآفرین فناوری، یک زیردریایی کوچک و سبک ساخت که می تواند دو غواص را با خود حمل کند و به اندازه ای کوچک است که به راحتی در تونلی که در غار حفر شده است، جای می گیرد.

با این حال، نارونگساک اوسوتاناکورن (Narongsak Osottanakorn)، مسئول نظارت بر عملیات نجات بچه ها، از پذیرفتن زیردریایی خودداری کرد و متذکر شد که این زیردریایی برای چنین ماموریتی، ناکارآمد است.

ماسک در واکنش به رد پیشنهادش گفت: این عکس العمل، عقیده مرا درباره بسیاری افراد تغییر داد. این زیردریایی، بارها توسط گروه غواصی آزمایش شده و ارزش آن مورد تایید است و می توان در آینده، در موارد ضروری از آن استفاده کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 653

به "من را میلیاردر خطاب نکنید، کپسول نجات بچه ها تایلندی کارآمد بود و بارها آزمایش شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "من را میلیاردر خطاب نکنید، کپسول نجات بچه ها تایلندی کارآمد بود و بارها آزمایش شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید