مقاله: از بین بردن خش استیل لوازم خانگی (خش سطحی و خش عمقی)

به گزارش مجله مدیریت ناب، از یک شوینده غیر ساینده مثل یک سیم مسی بهره ببرید (در صورتی که نمی خواهید هزینه کنید از خمیر دندان سفید کننده بهره ببرید).

مقاله: از بین بردن خش استیل لوازم خانگی (خش سطحی و خش عمقی)

به گزارش خبرنگاران به نقل از جالبانه ،وقتی از نزدیک به استیل نگاه کنید خواهید دید که در سطح آن رد برس وجود دارد. این ها رگه نامیده می شوند که بر اثر فرآیند های فراوری به وجود آمده اند. نکته قابل توجه این است که هنگامی که شما می خواهید خراش ها را بردارید باید در جهت رگه ها بمالید. زیرا اگر این کار اشتباه انجام دهید خراش ها بدتر می شوند. توجه داشته باشید که تکنیک های توضیح داده شده در اینجا را روی استیل هایی که دارای روکش شفاف محافظ و یا سطح مصنوعی هستند، استفاده نکنید؛ زیرا آسیب های بیشتری وارد خواهید کرد. در حالی که نکته بالا را در ذهن دارید، ابزار مورد نیار خود را بردارید کار خود برای تمیز کردن سطح استیل آغاز کنید. ممکن است به اندازه اول نو نگردد، ولی باعث می گردد ظاهر آشپزخانتان جان تازه بگیرد و و برای سال های آینده همان طور باقی بماند.

برای اینکه سطح فلز خود همواره جدید به نظر برسد، از مواد ساینده و سیم ظرف شویی برای تمیز کردن و پاک کردن به طور دائم استفاده نکنید. در هنگام شستن قابلمه های سنگین یا چدنی، از سینک استیل خود با یک حصیر پلاستیکی محافظت کنید. فقط مطمئن شوید که بعد از شستشو، حصیر را جدا کنید تا آب در زیر آن گیر نکند، زیرا می تواند باعث تغییر رنگ گردد.

منبع مقاله: از بین بردن خش استیل لوازم خانگی (خش سطحی و خش عمقی)

انتشار: 12 دی 1400 بروزرسانی: 12 دی 1400 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1859

به "مقاله: از بین بردن خش استیل لوازم خانگی (خش سطحی و خش عمقی)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: از بین بردن خش استیل لوازم خانگی (خش سطحی و خش عمقی)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید