مظاهری: مسئله ای برای حضور در دربی ندارم، زانویم قفل نموده بود و فقط چند ثانیه ترسیدم

به گزارش مجله مدیریت ناب، دروازه بان تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که مصدومیتش جدی نیست و می تواند در دربی هفته آینده تهران تیمش را همراهی کند.

مظاهری: مسئله ای برای حضور در دربی ندارم، زانویم قفل نموده بود و فقط چند ثانیه ترسیدم

رشید مظاهری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در ارتباط با مصدومیتش در تمرین روز گذشته استقلال گفت: روی یک ارسال بود که قصد داشتم توپ را جمع کنم، در آن لحظه استوکم به زمین گیر کرد و شانس آوردم اتفاق بدی برایم رخ نداد. حتی پایم را به حالت مخالف چرخاندم و به زمین افتادم. فقط چند ثانیه ترسیدم چون زانویم قفل نموده بود و نمی توانستم آن را باز یا جمع کنم. بعد از چند دقیقه عضلاتم شُل شد و پزشک تیم هم به من گفت که با توجه به شل شدن عضله، امکانش ضعیف است که با مصدومیت جدی روبرو شده باشم.

وی در مورد اینکه باشگاه استقلال اعلام نموده احتیاج به یک هفته فیزیوتراپی دارد و با این شرایط دربی شنبه آینده با پرسپولیس را به علت مصدومیت از دست می دهد، عنوان نمود: گاهی اوقات ممکن است یک بازیکن دچار مصدومیتی گردد که در آن لحظه تصور کند اتفاق بدی برایش اتفاق افتاده است. من هم یک لحظه تصور کردم آسیب دیدگی ام حاد است ولی خوشبختانه همه چیز در حد سفت شدن عضله بود. MRI هم گرفتم و خدا را شکر مصدومیتم جدی نیست. با دو جلسه فیزیوتراپی ساده به شرایط ایده آل می رسم و مسئله ای بابت حضور در دربی تهران ندارم، البته اگر فرهاد مجیدی صلاح بداند.

مظاهری اعلام نمود: همانطور که گفتم فقط برای چند ثانیه احساس بدی داشتم ولی خدا را شکر اتفاق بدی برایم رخ نداد. حالا هم تابع تصمیم کادر فنی هستم. مسئله ای برای بازی بعدی ندارم، اگر کادر فنی صلاح بداند که در فهرست باشم آماده هستم و اگر هم قرار شد بازی نکنم باز هم برای موفقیت تیم دعا می کنم. بازیکن باید تابع تصمیم سرمربی باشد و منافع تیم از هر چیزی مهمتر است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1401 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1969

به "مظاهری: مسئله ای برای حضور در دربی ندارم، زانویم قفل نموده بود و فقط چند ثانیه ترسیدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مظاهری: مسئله ای برای حضور در دربی ندارم، زانویم قفل نموده بود و فقط چند ثانیه ترسیدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید