مرگ تلخ 5 عضو خانواده ایرانی در راه رسیدن به بریتانیا

به گزارش مجله مدیریت ناب، خبرنگاران : 5 عضو یک خانواده سردشتی که در مهاجرت به اروپا قایقشان غرقش شده بود، کشته شدند.

مرگ تلخ 5 عضو خانواده ایرانی در راه رسیدن به بریتانیا

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای تحصیلی انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از رکنا: گفته می گردد رسول ایران نژاد 35 ساله، همسرش، شیوا محمدپناهی 35 ساله، آنیتا ایران نژاد 9 ساله و آرمین ایران نژاد 6 ساله در این حادثه جان باخته و اجسادشان کشف و شناسایی شده و فرزند 15 ماهه آنها همچنان مفقود است.

رسول ایران نژاد در این حادثه غرق شد و همسر و 2 فرزند خردسال آنها در اثر ایست قلبی جان باختند و کوشش برای احیای آنها موفقیت آمیز نبود.

در همین حال، چند نهاد حامی پناهجویان گفته اند که مرگ 2 کودک و 2 بزرگسال در جریان غرق شدن قایق حامل مهاجران در کانال مانش باید برای صاحبان قدرت به زنگ بیدارباش تبدیل گردد. موسسه نجات بچه ها هم گفته کانال انگلیس نباید به گورستان بچه ها تبدیل گردد.

روز گذشته، قایق حامل پناهجویان در حین عبور از کانال مانش در آب های بین فرانسه و بریتانیا غرق شد.

15 نفر دیگر از سرنشینان هم که گفته می گردد ایرانی بودند به بیمارستان منتقل شده اند و گمان می رود 2 نفر دیگر نیز در دریا گم شده باشند.

گفته می گردد که غرق شدگان 5 عضو یک خانواده سردشتی بودند.

دادستان شهر دانکرک فرانسه تحقیقات درباره علت غرق شدن این کشتی را شروع نموده است.

این سازمان گفت ایجاد یک سیستم جدید که به پناهجویان اجازه می دهد از خارج از مرزهای خود به بریتانیا پناهنده شوند، به گذرگاه های دریایی ترسناک و پرخطر خاتمه می دهد و از بروز فجایع این چنین جلوگیری کند.

قایق غرق شده در حدود 2 کیلومتری ساحل فرانسه به طور اتفاقی توسط یک قایق بادبانی در حال عبور در ساعت 9:30 صبح به وقت محلی شناسایی شد و موضوع بلافاصله به اطلاع مقام های فرانسوی رسید.

در عملیات نجات و جستجو 4 فروند شناور فرانسوی، یک فروند بالگرد بلژیکی و یک قایق ماهیگیری فرانسوی شرکت داشتند اما زمانی که تیم های امداد و نجات رسیدند، قایق پناهجویان غرق شده بود.

کانال مانش، بین فرانسه و بریتانیا یکی از پررفت و آمدترین آبراه های دنیا است و عبور از آن با شناورهای کوچک به خصوص در فصل زمستان و روزهایی که دریا توفانی است، بسیار خطرناک است

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 5 آذر 1399 بروزرسانی: 5 آذر 1399 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1223

به "مرگ تلخ 5 عضو خانواده ایرانی در راه رسیدن به بریتانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ تلخ 5 عضو خانواده ایرانی در راه رسیدن به بریتانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید