مبلغ هنگفتی که پرسپولیس باید به رادوشویچ بدهد

به گزارش مجله مدیریت ناب، پس از چند روز غیبت بوژیدار رادوشویچ در تمرینات پرسپولیس، یحیی گل محمدی از باشگاه درخواست نموده تا سریعا مقدمات بازگشت این دروازه بان در ایران انجام گردد و از این رو پرسپولیسی ها به تکاپو افتادند تا مشکل رادوشویچ را برای جلب نظرش و بازشگست حل نمایند.

مبلغ هنگفتی که پرسپولیس باید به رادوشویچ بدهد

در همین حال، دیروز (دوشنبه) وکیل ایرانی رادوشویچ به باشگاه پرسپولیس رفت و آخرین درخواست موکلش را به باشگاه ارائه کرد. رادوشویچ به پرسپولیس اعلام نموده با توجه به اینکه قراردادش از خاتمه خرداد تا خاتمه خرداد هر سال است، باشگاه باید تمام قرارداد این فصل او را پرداخت کند اما مدیران پرسپولیس می گویند فصل اواسط مرداد تمام می گردد تا آن موقع مطالبات این بازیکن را پرداخت می نمایند.

رادوشویچ تا به حال حدود 55 درصد از قرارداد این فصل خود را دریافت نموده و حالا با درخواست جدیدش، پرسپولیس باید حدود 100 هزار یورو به او بدهد. البته این فقط یک بخش ماجرا است. رادوشویچ بابت فصل گذشته هم ادعای دریافت 18 هزار یورو بابت آپشن قراردادش را هم دارد و با این حساب پرسپولیس برای جلب نظر و بازگشت او باید حدود 118 هزار یورو به او بدهد.

دروازه بان کروات پرسپولیس که طی چند سال خیر همواره در دریافت مطالبات خود مشکل داشته، هر بار با باشگاه همکاری نموده تا پرسپولیس دچار مشکل نگردد اما این بار برخورد نامناسب یکی از مدیرانی میانی باشگاه با او، باعث شده رادوشویچ دوستی و رفاقت را با باشگاه کنار بگذارد و بخواهد قانونی مشکلاتش حل گردد. اگر پرسپولیس نتواند این دروازه بان را برگرداند، نه تنها تا خاتمه فصل مشکل دروازه بان خواهد داشت، بلکه باید تمام مبالغ قرارداد او در سه فصل آینده را نیز پرداخت کند. درواقع اگر رادوشویچ یک طرفه فسخ کند و برنگردد، پرسپولیس با پرونده حدود 800 هزار یورویی دیگر روبه رو خواهد شد. (پرسپولیس در واقع دو راه دارد یا تامین حدود 3ونیم میلیارد برای گلر کروات و پرداخت مطالباتش یا باز شدن یک پرونده 26 میلیاردی در فیفا)

منبع: فرارو
انتشار: 15 تیر 1400 بروزرسانی: 15 تیر 1400 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1635

به "مبلغ هنگفتی که پرسپولیس باید به رادوشویچ بدهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مبلغ هنگفتی که پرسپولیس باید به رادوشویچ بدهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید