پشت پرده شکایت هندی ها از باشگاه پرسپولیس، دبیر کل فدراسیون فوتبال هند: شرم آور است

به گزارش مجله مدیریت ناب، دبیر کل فدراسیون فوتبال هند با اشاره به شکایت این فدراسیون از باشگاه پرسپولیس به AFC، گفت: مطلب پرسپولیس تحقیرآمیز بود و حیثیت مردم هند را خدشه دار کرد.

پشت پرده شکایت هندی ها از باشگاه پرسپولیس، دبیر کل فدراسیون فوتبال هند: شرم آور است

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور ارزان هند ما را تجربه کنید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، روز گذشته خبر شکایت فدراسیون فوتبال هند از باشگاه پرسپولیس به کنفدراسیون فوتبال آسیا رسانه ای شد. هندی ها به دلیل مطلبی که این باشگاه درباره حمله یکی از پادشاهان ایران به هندوستان منتشر و آن را با سفر پرسپولیس به گوا مقایسه نموده بود، اقدام به این شکایت نموده اند.

کوشال داس دبیر کل فدراسیون فوتبال هند درباره این شکایت گفت: یکی از پست های منتشر شده توسط باشگاه پرسپولیس تحقیرآمیز بود و حیثیت مردم هند را که منشا ملی داشت، خدشه دار کرد. شرم آور است که تاریخ و فرهنگ کشوری که سزاوار احترام است، آزرده خاطر گردد.

دبیر کل فدراسیون هند ادامه داد: این پست ها به احساسات مردم هند به کلی آسیب می زند. این پست ها تهاجم غیر منطقی به فدراسیون و مردم هند را نشان می دهد که کاملاً خارج از اخلاق ورزشی است.

تنش های بین باشگاه پرسپولیس و فدراسیون هند به این موضوع محدود نمی گردد. پرسپولیس پیش از سفر به کشور هند، فدراسیون فوتبال این کشور را به کارشکنی برای صدور مجوز پرواز چارتر متهم نموده بود.

در ادامه پرسپولیسی ها نسبت به امکانات ضعیف هند برای میزبانی از گروه E لیگ قهرمانان آسیا معترض شدند. دیر اعلام شدن جواب تست کرونای بازیکنان و اعضای تیم هم از دیگر مشکلاتی بوده که پرسپولیس بارها نسبت به آن انتقاد نموده است

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 فروردین 1400 بروزرسانی: 30 فروردین 1400 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1510

به "پشت پرده شکایت هندی ها از باشگاه پرسپولیس، دبیر کل فدراسیون فوتبال هند: شرم آور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشت پرده شکایت هندی ها از باشگاه پرسپولیس، دبیر کل فدراسیون فوتبال هند: شرم آور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید