فروش نو 7 محصول ایران خودرو از امروز

به گزارش مجله مدیریت ناب، گروه صنعتی ایران خودرو برای بار سوم از امروز پنجشنبه 19 آبان ماه دو طرح فروش فوق العاده و پیش فروش یکساله محصولات خود را در سه قالب طرح عادی، طرح حمایت از جوانی جمعیت و طرح جایگزینی خودرو های فرسوده اجرا می نماید.

فروش نو 7 محصول ایران خودرو از امروز

به گزارش تسنیم، پس از گذشت دو هفته از اجرای طرح فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو که دومین دوره عرضه به وسیله خود ایران خودرو پس از اتمام عمر سامانه تخصیص یکپارچه خودرو ها بود، حال این گروه خودروسازی چهلمین طرح فروش فوق العاده عادی و سی ویکمین طرح پیش فروش یکساله محصولات خود را با قرعه کشی از امروز (پنجشنبه) به مدت چهار روز به مرحله اجرا در آورده است.

این در حالیست که ایران خودرو، همزمان با این طرح (فروش عادی)، هشتمین مرحله از فروش فوق العاده و پیش فروش یکساله محصولات ایران خودرو ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت (ویژه مادران) و چهارمین فروش فوق العاده و پیش فروش یکساله محصولات در قالب طرح جایگزینی خودرو های فرسوده را اجرایی می نماید.

در این مرحله از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو، در هر سه قالب (عادی، جوانی جمعیت و جایگزینی خودرو های فرسوده) دو محصول سورن پلاس و پژو پارس سفارشی ELX با موتور XU7p را عرضه نموده است.

بعلاوه در این مرحله از پیش فروش یکساله محصولات خود، پنج محصول شامل تارا در دو مدل دستی و اتوماتیک، دناپلاس توربوشارژ دستی شش سرعته با فرمان برقی، دناپلاس توربوشارژر اتوماتیک و راناپلاس را عرضه نموده است.

متقاضیان از امروز پنجشنبه 19 آبان ماه به مدت چهار روز فرصت خواهند داشت با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایند.

مراسم قرعه کشی پس از انتها مهلت ثبت نام، در حضور نمایندگان نهاد های نظارتی در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو برگزار خواهد شد و مراسم به وسیله سایت ایران خودرو به نشانی ikco.ir و بعلاوه صفحه این شرکت در آپارات به نشانی ikco-ir به صورت زنده پخش می گردد.

لیست منتخبین قرعه کشی، حداکثر سه روز پس از انتها مهلت ثبت نام به وسیله سایت فروش اینترنتی و ارسال پیامک اعلام خواهد شد و منتخبان ظرف مدت سه روز، فرصت خواهند داشت، وجه تمام خودرو در طرح فروش فوق العاده و مبلغ علی الحساب در طرح پیش فروش یکساله را به وسیله همان سایت فروش اینترنتی محصولات واریز نمایند؛ در صورت عدم واریز مبالغ، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می گردد.

طبق قانون مصوب، 50 درصد ظرفیت فراوری به طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و 10 درصد ظرفیت به طرح جایگزینی خودرو های فرسوده اختصاص پیدا می نماید.

شرایط ثبت نام همانند روال سابق، اختصاص یک دستگاه به هر کدملی، فاصله خرید 48 ماه از هر دو خودروساز، عدم پلاک انتظامی فعال و گواهی نامه معتبر است.

منبع: فرارو
انتشار: 19 آبان 1401 بروزرسانی: 19 آبان 1401 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 2112

به "فروش نو 7 محصول ایران خودرو از امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش نو 7 محصول ایران خودرو از امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید