عکس ، ظهور یک بشقاب پرنده در نقاشی سال 1350

به گزارش مجله مدیریت ناب، در نوشته های تاریخی، چیزهایی که به نوعی خارج از این دنیا به نظر می رسند و نویسندگان معاصر از آنها به عنوان قدرت های الهی یاد می نمایند، بسیار است.

عکس ، ظهور یک بشقاب پرنده در نقاشی سال 1350

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، با این حال، در بین همه این موارد، به ناهنجاری های دیگری نیز اشاره می گردد که حتی نویسندگان نیز قادر به تعریف آنها نبودند.

هیچ چیز نمی تواند چیزهای عجیب و غریب در تاریخ را توجیه کند؛ همین امر در خصوص نقاشی دیواری ارائه شده در بالا نیز صدق می نماید. این نقاشی دیواری در داخل صومعه Decani در ویسوکی، صربستان به نمایش گذاشته شده است.

اصل و نسب این صومعه

صومعه دکانی در سال 1350 به دستور شاه استفان دکانسکی صربستان ساخته شد و به همین علت نام این صومعه به آن داده شد. هنرمند پشت نقاشی دیواری ناشناخته است، اگرچه این نقاشی با نام سرج امضا شده است، اما هیچ سابقه تاریخی با چنین نامی وجود ندارد.

چنین نقاشی های دیواری در صومعه های ارتدکس بسیار رایج هستند و معمولاً لحظات مهم کتاب مقدس را با توجه زیاد به جزئیات به تصویر کشیده شده در نقاشی به تصویر می کشند. این نقاشی های دیواری نیز باید بر اساس کیفیت جزئیات تایید شوند، در غیر این صورت، کل قطعه دوباره رنگ آمیزی می گردد.

این بدان معناست که یوفو (شیء پرنده ناشناس) که در داخل نقاشی دیواری به تصویر کشیده شده است، می تواند از یک پرونده کتاب مقدس گمشده باشد که ما از آن بی اطلاعیم.

اریش فون دانیکن نویسنده و مورخی است که از این ایده حمایت می نماید که هوش فرازمینی به بشریت یاری نموده تا به نقطه ای برسد که بتواند خود را توسعه دهد. در کتابی که او با عنوان ارابه های خدایان نوشته است، بعلاوه بیان می نماید که بسیاری از شواهد، مانند نقاشی دیواری مورد بحث ما، علتی برای دروغ گفتن و بازنویسی تاریخ ندارند.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 12 آبان 1401 بروزرسانی: 12 آبان 1401 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 2110

به "عکس ، ظهور یک بشقاب پرنده در نقاشی سال 1350" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، ظهور یک بشقاب پرنده در نقاشی سال 1350"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید