عضویت در سجام رایگان شد

به گزارش مجله مدیریت ناب، شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) گفت: مشمولان سهام عدالت می توانند با استفاده از 87 مرکز الکترونیک و حضوری نسبت به ثبت نام و احراز هویت رایگان سجام اقدام نمایند.

عضویت در سجام رایگان شد

به گزارش ایرنا، این شرکت با صدور اطلاعیه ای اعلام نمود: آن دسته از مشمولان سهام عدالت که تا به امروز اقدام به ثبت نام و احراز هویت سجام نکرده اند می توانند با بهره مندی از 87 مرکز الکترونیک و حضوری به صورت کاملا رایگان در سامانه سجام ثبت نام و احراز هویت خود در آن را انجام دهند تا از مزایای بی شماری همچون دریافت سالیانه سود سهام عدالت، وام بانکی و ... برخوردار شوند.

بر این اساس، مشمولان سهام عدالتی که هنوز در سامانه سجام ثبت نام نکرده و احراز هویت نشده اند می توانند با مراجعه به لینک https://sahamedalat.ir/marakez با انتخاب یکی از 15 مرکز منتخب، ثبت نام رایگان سجام خود را انجام دهند.

بعلاوه این دسته از مشمولان سهام عدالت برای دریافت خدمات رایگان احراز هویت سجام نیز می توانند در یکی از هشت مرکز رایگان احراز هویت الکترونیک سجام یا یکی از 64 مرکز رایگان احراز هویت حضوری سجام نیز این خدمت را کاملا رایگان انجام دهند تا از همه منافع سهامداری خود منتفع شوند.

سامانه سجام چیست؟

گفتنی است، سجام یک سامانه زیرساختی برای شناسایی مشتریان برای ورود به باشگاه بزرگ بازار سرمایه ایران است که همه فعالان این بازار اعم از سرمایه گذاران، مشتریان و مدیران نهاد ها در این سامانه، فقط یک بار برای همواره اطلاعات خود را در آن ثبت خواهند کرد و پس از احراز هویت حضوری و غیر حضوری قادر به دریافت خدمات مبتنی بر داده های تایید شده خواهند بود.

بر اساس این گزارش، به وسیله این سامانه اطلاعات هویتی، شماره حساب، شماره موبایل، آدرس الکترونیکی و اقامت دائمی فرد ثبت می گردد و از آن به بعد هیچ نهاد اقتصادی نیازی به دریافت مجدد اطلاعات آن سهامدار را ندارد.

سهامداران می توانند با مراجعه به سایت www.sejam.ir ثبت نام و احراز هویت سجام را به صورت الکترونیکی انجام دهند.

منبع: فرارو
انتشار: 24 مرداد 1401 بروزرسانی: 24 مرداد 1401 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 2070

به "عضویت در سجام رایگان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضویت در سجام رایگان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید