سهیل مهدی: همه تیم ها باید 2 ورزشگاه را برای بازی های خود معرفی کنند

به گزارش مجله مدیریت ناب، مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال می گوید تمام تیم های لیگ رجحان موظف هستند دو ورزشگاه را برای پذیرایی از حریفان خود معرفی کنند.

سهیل مهدی: همه تیم ها باید 2 ورزشگاه را برای بازی های خود معرفی کنند

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، سهیل مهدی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال در گفت و گو با برنامه از فوتبال چه خبر رادیو ورزش گفت: در استان مازندران هستیم و از چند ورزشگاه بازدید کردیم. تا جایی که توانستیم کمک کردیم رقابت های خوبی را برای فصل آینده داشته باشیم. حرکات اولیه برای جمع آوری چمن های مصنوعی ورزشگاه وطنی قائمشهر به کمک اداره کل و هیئت فوتبال استان اجرا شده است. امیدوارم پیمانکاری که دیروز انتخاب شد، برنامه زمان بندی خود را ارائه دهد تا فوتبالیست ها و طرفداران تیم نساجی میزبان بازی هایشان در شهر خود باشند.

وی افزود: در مکاتباتی که با باشگاه ها داشتیم اعلام کردیم همه آنها موظف هستند 2 ورزشگاه را برای بازی های خود معرفی کنند. بنابراین در صورت آماده نشدن ورزشگاه وطنی قبل از بازی ها، سراغ دومین ورزشگاه معرفی شده می رویم.

مهدی با اشاره به دستورالعمل های ارسالی درباره تبلیغات و رنگ لباس بازیکنان نام کرد: این موارد جزو ماده 27 آیین نامه برگزاری مسابقات بود و ما جزئیاتی از جمله رنگ لباس ها و موارد تبلیغاتی را به باشگاه ها اعلام کردیم که به استاندارهای روز دنیا نزدیک است. باشگاه ها هم متقاصی تبلیغات هستند. ما این فضاها را هم در نظر گرفتیم. سعی کردیم تیم ها از یک فصای مشترک استفاده کرده و هرج و مرج جانمایی مختلف از روی لباس ها حذف شود و پوشش یکپارچه تری را برای بازیکنان داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1735

به "سهیل مهدی: همه تیم ها باید 2 ورزشگاه را برای بازی های خود معرفی کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهیل مهدی: همه تیم ها باید 2 ورزشگاه را برای بازی های خود معرفی کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید