سازمان حمایت: افزایش قیمت مرغ و تخم مرغ به ما اعلام نشده

به گزارش مجله مدیریت ناب، مدیرکل دفتر آنالیز قیمت سازمان حمایت مصرف کنندگان و فراوری کنندگان در پاسخ به اینکه آیا ستاد تنظیم بازار نرخ مصوب جدیدی درباره مرغ و تخم مرغ به سازمان حمایت اعلام نموده است یا خیر گفت: این موضوع به طور رسمی و به وسیله ستاد تنظیم بازار نیز به ما منعکس نشده است.

سازمان حمایت: افزایش قیمت مرغ و تخم مرغ به ما اعلام نشده

مدیرکل دفتر آنالیز قیمت سازمان حمایت گفت: ستاد تنظیم بازار یا وزارت جهاد کشاورزی افزایش قیمت مرغ و تخم مرغ را به ما اعلام ننموده اند.

قربانعلی رفیعی مدیرکل دفتر آنالیز قیمت سازمان حمایت مصرف کنندگان و فراوری کنندگان در مصاحبه با تسنیم درباره اعلام تشکل های مرغداران درباره افزایش قیمت مرغ و تخم مرغ گفت: براساس قانون انتزاع وظیفه تنظیم بازار مرغ و تخم مرغ به وزارت جهاد کشاورزی سپرده شده است و آنها از آخرین جزئیات قیمت این محصولات باخبر هستند.

وی اضافه کرد: وزارت جهاد کشاورزی تعاملاتی با تشکل های مرغداران درباره قیمت تازه مرغ و تخم مرغ داشته اند اما نتیجه نهایی به ما به وسیله هیچ دستگاهی منعکس نشده است.

مدیرکل دفتر آنالیز قیمت سازمان حمایت مصرف کنندگان و فراوری کنندگان در پاسخ به اینکه آیا ستاد تنظیم بازار نرخ مصوب تازهی درباره مرغ و تخم مرغ به سازمان حمایت اعلام نموده است یا خیر گفت: این موضوع به طور رسمی و به وسیله ستاد تنظیم بازار نیز به ما منعکس نشده است.

بنابر این گزارش شهیاد آبنار مدیرکل دفتر بازرگانی داخلی وزارت جهاد کشاورزی امروز در مصاحبه با خبرنگار مالی خبرگزاری تسنیم درباره ادعای اتحادیه میهن درباره توافق درباره افزایش قیمت تخم مرغ گفت: چنین موضوعی صحت ندارد و در صورتی که مرغداران هرگونه افزایش قیمتی داشته باشند به صورت تعزیراتی با آنها برخورد می گردد.

بعلاوه دبیر کانون مرغداران گوشتی نیز در مصاحبه با خبرنگار مالی خبرگزاری تسنیم گفت: درباره قیمت مرغ با وزارت جهاد کشاورزی صحبت هایی شده است و بر سر قیمت هم به توافق رسیدیم اما این قیمت هنوز در ستاد تنظیم بازار تصویب نشده است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 12 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1402 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 2188

به "سازمان حمایت: افزایش قیمت مرغ و تخم مرغ به ما اعلام نشده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازمان حمایت: افزایش قیمت مرغ و تخم مرغ به ما اعلام نشده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید