تکواندوی گرندپری بلغارستان، هادی پور، حسینی و احمدی رقبای خود را شناختند

به گزارش مجله مدیریت ناب، قرعه کشی رقابت های روز نخست از مرحله سوم مسابقات گرندپری 2019 - بلغارستان انجام شد و آرمین هادی پور، میرهاشم حسینی و سروش احمدی رقبای خود را شناختند.

تکواندوی گرندپری بلغارستان، هادی پور، حسینی و احمدی رقبای خود را شناختند

با تور بلغارستان از کشوری اروپایی دیدن کنید.

به گزارش مجله مدیریت ناب، مرحله سوم مسابقات گرندپری در سال 2019 صبح فردا (آدینه) با حضور 32 تکواندوکار برتر دنیا در هر 4 وزن المپیکی مردان و زنان در صوفیه بلغارستان شروع و به مدت 3 روز ادامه دارد.

بر اساس برنامه اعلامی روز آدینه و در نخستین روز این رقابت ها، پیکارهای اوزان 58- و 68- کیلوگرم مردان و 57- کیلوگرم زنان برگزار می گردد که آرمین هادی پور در وزن 58- کیلوگرم و میرهاشم حسینی و سروش احمدی در وزن 68- کیلوگرم نمایندگان تکواندو ایران هستند.

ظهر امروز (پنج شنبه) قرعه کشی رقابت های روز نخست انجام و رقیبان هادی پور، حسینی و احمدی در این دوره از مسابقات معین شدند.

بر اساس قرعه کشی انجام شده، آرمین هادی پور نماینده وزن اولی تکواندو ایران پس از یک دور استراحت، در نخستین دیدار به مصاف برنده دیدار لئون گلاسنویک از کرواسی و آدرین ویسنته اسپانیایی می رود. در ادامه باید یکی از هوگوپوشان تونس، نیجر و روسیه را شکست دهد.

میرهاشم حسینی در وزن 68- کیلوگرم در اولین دیدار با هروان منگیو کانادایی مبارزه می نماید و در صورت فزونی باید برنده دیدار آمریکا و بلغارستان را شکست دهد. سروش احمدی دیگر نماینده ایران در این وزن و در پایین جدول، ابتدا با دیلان چلاموتو از فرانسه دیدار می نماید و در ادامه باید برنده پیکار بلژیک و صربستان را از پیش رو بردارد.

مبارزات مرحله مقدماتی از ساعت 10 تا 14 و رقابت های مرحله یک هشتم و یک چهارم از ساعت 15 تا 18 انجام خواهد شد؛ دیدارهای مرحله نیمه نهایی و فینال نیز از ساعت 19:30 تا 22:30 پیگیری می گردد.

راهنمایی این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی به عنوان مربی است.

این رقابت ها 4G است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 40، 24 و 14.4 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و هم چنین پنج، سه و هزار دلار جایزه نقدی تعلق می گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 386

به "تکواندوی گرندپری بلغارستان، هادی پور، حسینی و احمدی رقبای خود را شناختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکواندوی گرندپری بلغارستان، هادی پور، حسینی و احمدی رقبای خود را شناختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید