تاج: یک مربی در حد کی روش را به ایران می آوریم

به گزارش مجله مدیریت ناب، رییس فدراسیون فوتبال می گوید پس از آخرین مصاحبه کی روش در طول جام ملت های آسیا با او اتمام حجت نموده است که حق ندارد دیگر درباره مربیان لیگ فزونی صحبت کند.

تاج: یک مربی در حد کی روش را به ایران می آوریم

به گزارش خبرنگاران، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال درباره تربیت نکردن مربیان خوب داخلی برای راهنمایی تیم های ملی و تیم های بزرگ فوتبال ایران مانند پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی اظهار کرد: چنین ایرادی به ما یعنی فدراسیون فوتبال وارد است اما فوتبال را یک تکنولوژی مدیریت می نماید. ما وقتی مربیانی مانند برانکو را می آوریم یعنی بزرگ تر از او را نداریم. هر مربی داخلی بیاوریم او را رها نمی نمایند زیرا در اختلاف زیستن بخشی از زندگی ما شده است. مگر زمانی که دایی، قلعه نویی و مایلی کهن را آوردیم، با آن ها چه کردند؟

وی با مقایسه سرمربی پیشین تیم ملی با سرمربی چین در برنامه آسیا 2019 ادامه داد: لیپی از کی روش حقوق بیشتری می گرفت و قیمتش بالاتر بود اما تیمش زودتر حذف شد. ارزیابی مردم از تیم ملی و عملکردش رضایت بخش بود.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران افزود: اگر ما کار زیر ساختی نکرده بودیم دو دوره متوالی راحت به جام جهانی صعود نمی کردیم و در رده های پایه به هیچ موفقیتی نمی رسیدیم. مگر ساخت PEC و 4 زمین چمن با کیفیت کار زیر ساختی نیست؟ ارزیابی ما و مردم از دوران حضور کی روش در تیم ملی مثبت بود.

او اضافه نمود: گزینه ما برای راهنمایی تیم ملی خارجی خواهد بود. کوشش ما بر این است که یک مربی در حد کی روش و به همان بزرگی را به ایران بیاوریم.

تاج درباره دخالت فدراسیون پس از مصاحبه های تند کی روش توضیح داد: من اعتقاد دارم خیلی از رفتارهای کی روش و صحبت هایش نباید اتفاق می افتاد و خوب نبودند. وزیر ورزش و جوانان شاهد است که پس از مصاحبه آخر کی روش در جام ملت های آسیا که صحبت های تندی انجام داده بود، تا ساعت 3 شب با او جلسه داشتم و تذکرات لازم را به او دادم. پس از آن هم از مردم عذرخواهی کردم و به کی روش هم گفتم که دیگر حق ندارد چنین صحبت هایی را انجام دهد و کی روش هم حرف من را گوش کرد. آقای حاج رضایی و بقیه بدانند که کارلوس کی روش مانند آجیل یک بسته است که فقط نباید پسته آن را خورد بلکه نخودچی و کشمش آن هم خوردنی هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 139

به "تاج: یک مربی در حد کی روش را به ایران می آوریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاج: یک مربی در حد کی روش را به ایران می آوریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید