بهبود های 20 گانه در دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک

به گزارش مجله مدیریت ناب، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در مراسم تحویل نخستین سری محصول دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک به مشتریان، گفت: فراوری این محصول بی رقیب، دستاورد و گام عظیم رو به جلو در صنعت خودروسازی به حساب می آید.

بهبود های 20 گانه در دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا ارزان از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش ایکوپرس، فرشاد مقیمی از عرضه نسخه های جدیدتر و به روزتر دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک در آینده اطلاع داد و با اشاره به بهبود های اجرا شده در دناپلاس اتوماتیک نسبت به نوع دستی آن گفت: در دنا پلاس توربو اتوماتیک، 20 تغییر و بهبود قابل توجه اعمال شده که در مجموع سبب رضایت بیشتر مشتریان از رانندگی و فرمان پذیری خودرو خواهد شد.

وی ضمن عذرخواهی از مشتریان بابت تاخیر ناشی از موانع بیرون از ایران خودرو در تحویل این محصول، طراحی و فراوری دناپلاس اتوماتیک را حاصل توانمندی و ظرفیت های متخصصان و مهندسان ایران خودرو خواند.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو توضیح داد: با وجود همه سختی ها و مسایل و مسائل موجود در صنعت خودروسازی کشور، توانستیم از ابتدای سال جاری تا به امروز، بیش از 204 هزار دستگاه خودرو فراوری کنیم که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 40 درصدی را به ثبت رسانده ایم.

مقیمی هم چنین از کاهش میزان تعهدات معوق این خودروساز اطلاع داد و توضیح داد: پیروز شدیم تا تعداد 200 هزار دستگاه تعهد معوق سال گذشته را به 30 هزار دستگاه کاهش دهیم و با همین آهنگ، ظرف مدت کوتاهی تعهدات معوق خودرو هایی که در حال حاضر امکان فراوری آن ها وجود دارد را به صفر خواهیم رساند.

مقیمی با بیان اینکه اگر به توان داخل اعتماد گردد، موجب خلق اتفاقات بهتری در صنعت کشور خواهد شد، ابزار امیدواری کرد که رضایت استفاده از خودروی دنا پلاس توربو اتوماتیک، نارضایتی های حاصل از دیرکرد در تحویل این خودرو را که محصول بی رقیب داخلی است، جبران کند.

تحویل خودرو در منزل مشتریان، ابتکار ایران خودرو در افزایش رضایت مشتریان

محسن ناقدی، قائم مقام مدیرعامل در بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش ایران خودرو نیز با بیان اینکه مراسم تحویل نمادین، شروعی برای ارسال خودرو های دنا پلاس به تمام مشتریان خواهد بود، گفت: این خودرو، نماد افتخار است برای اینکه بابت توان و ظرفیت مهندسی و عملیاتی که در کشور وجود دارد به خود ببالیم.

وی با بیان اینکه خودروی دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک در کلاس C بهترین خودروی موجود در ایران است، خطاب به مشتریان این محصول گفت: به محض استفاده از این خودرو، کیفیت و لذت رانندگی با این محصول را لمس خواهید کرد.

وی با اشاره به همکاری ایران خودرو و امداد خودرو در راستای امکان جدید تحویل خودرو به مشتریان، اظهار کرد: بر اساس این امکان که برای نخستین بار است توسط ایران خودرو صورت می گیرد، خودروی خریداری شده توسط امداد خودرو و با استفاده از خودرو بر، در منزل به مشتریان تحویل داده می گردد. اجرای این طرح از شهر تهران شروع خواهد شد.

لازم به ذکر است، در انتهای این نشست، طی مراسمی، توسط مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو کلید هریک از خودرو ها به مشتریان تحویل داده شد.

منبع: فرارو
انتشار: 21 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1069

به "بهبود های 20 گانه در دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهبود های 20 گانه در دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید