اهداف و برنامه های عملیاتی بانک صادرات ایران در نیمه دوم 1402

به گزارش مجله مدیریت ناب، محسن سیفی، سرپرست بانک صادرات ایران در نشست تبیین و تشریح اهداف و برنامه های عملیاتی شش ماهه دوم سال 1402 بانک صادرات ایران برنامه های تیم نو مدیریتی برای دستیابی به اهداف شاخص های عملکردی، برنامه های انگیزشی نو و حمایت کامل ارکان ستادی از واحدهای صف را تشریح کرد.

اهداف و برنامه های عملیاتی بانک صادرات ایران در نیمه دوم 1402

وی در این نشست که با حضور اعضای هیأت مدیره، معاونان مدیرعامل، مشاوران، مدیران امور شعب، روسای ادارات کل و به صورت وب کنفرانس با مدیران شعب استان ها و منطقه ها تهران برگزار گردید، تاکید نمود: برای تقویت خدمت رسانی به مشتریان بانک، احتیاج به جذب منابع داریم تا منابع بانک را برای ارائه خدمات گسترده تر به واحدهای تولیدی و نقش آفرینی در اقتصاد و معیشت مردم تقویت کنیم.

سیفی با قدردانی از زحمات و کوشش های تمامی کارکنان بانک صادرات ایران به ویژه در یک سال اخیر، گفت: واضح است که تمامی کارکنان بانک کوشش خود را به کار گرفته اند و تیم مدیریتی تازه نیز شاهد و ناظر این کوشش ها است.

وی با بیان اینکه فلسفه برگزاری این نشست ها، قرابت، نزدیکی و همدلی کارکنان بانک است، اضافه کرد: اهمیت واحدهای صف و مجموعه شعب اولویت اول تیم مدیریتی تازه است و به همین علت در اولین نشست تیم تازه مدیریتی، مسئولان و مدیران واحدهای صف، دغدغه های این حوزه را تشریح کردند.

وی با قدردانی از زحمات مدیران ارشد بانک، مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره بانک صادرات ایران در سال گذشته، این بانک را میراث گران بهای مهندس محمدعلی مفرح عنوان و تاکید نمود: برای احیای جایگاه گذشته بانک از تمامی دانش، تجربه و خرد جمعی کارشناسان و پیشکسوتان استفاده خواهد شد.

سرپرست بانک صادرات ایران بر بهره برداری از ظرفیت کامل ستاد بانک برای پشتیبانی و حمایت از استان ها و منطقه ها تهران تأکید کرد.

وی افزایش سهم از بازار بانک را از جمله مهمترین برنامه های خود در شش ماهه دوم امسال مطرح نمود و اضافه کرد: فهم و عملیاتی کردن نسل چهارم بانکداری مدرن باید در ابعاد گسترده تری مورد توجه قرار گیرد و کوشش خواهیم کرد تا مدیریت بانک با شفافیت بیشتر به سمت سودآوری و افزایش سهم از بازار حرکت کند.

سرپرست بانک صادرات ایران بعلاوه با تشریح برنامه های بانک برای درجه بندی و ادغام بعضی شعب بانک، گفت: مدل بانکداری در جهان تغییر نموده و همراستا با آن باید تغییراتی در ساختار و عملیات بانکداری انجام دهیم. در ادغام شعب تعجیل نخواهیم کرد اما باید بانک را چابک و بهینه مدیریت کنیم. در عین حال اگر تجهیز منابع به خوبی انجام و شعب سودآور شوند، احتیاجی به ادغام شعب نخواهد بود.

وی بعلاوه با اشاره به دغدغه بعضی مسئولان شعب ادغام شده، از برنامه ریزی دقیق برای استفاده از نیروهای توانمند بانک با راهبری کمیته های انتصابات و تکیه بر سابقه فعالیت مدیران اطلاع داد و تاکید نمود: از امروز اصلی ترین شاخص تصمیم گیری در مورد انتصاب مدیران، پیشینه عملکردی کارکنان و نظر کمیته انتصابات است.

سیفی در بخش دیگری از سخنان خود کاهش بهای تمام شده پول، مدیریت هزینه، استفاده مدیران استانی از اختیارات مناسب، تشکیل شورای مشورتی در بخش های مختلف مالی، سرمایه های انسانی و افزایش سرمایه بانک را از جمله اولویت های بانک برشمرد و اضافه کرد: امسال مهمترین رویداد مالی در بانک صادرات ایران، تحقق افزایش سرمایه است که با استفاده از ظرفیت کارشناسی خبرگان نظام بانکی، صورت خواهد گرفت.

منبع: فرارو
انتشار: 21 شهریور 1402 بروزرسانی: 21 شهریور 1402 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 2239

به "اهداف و برنامه های عملیاتی بانک صادرات ایران در نیمه دوم 1402" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهداف و برنامه های عملیاتی بانک صادرات ایران در نیمه دوم 1402"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید