امروز؛ مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد خاتمه می یابد

به گزارش مجله مدیریت ناب، ثبت نام تکمیل ظرفیت پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته نیمسال دوم 1400 دانشگاه آزاد اسلامی امروز انتها می یابد.

امروز؛ مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد خاتمه می یابد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، با توجه به مصوبه جلسه اخیر شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی، مقرر شد مرحله تکمیل ظرفیت برای رشته محل هایی که ظرفیت آن ها خالی مانده، همراه با رشته محل های نو انجام گردد.

بر این اساس، متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org از نتیجه نتایج تکمیل ظرفیت پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته نیمسال دوم 1400 دانشگاه آگاه شوند و تا سرانجام وقت امروز با مراجعه به سامانه آموزشیار edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده، نسبت به انتخاب حداکثر 100 کدرشته/ محل از مجموعه های امتحانی مجاز اقدام نمایند.

پذیرفته شدگان جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام می توانند راهنمای ثبت نام این مقطع را از سامانه sanjesh.iau.ir دریافت و مطالعه نمایند.

مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به داوطلبان توصیه نموده که ابتدا دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی، نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد از روز شنبه 25 دی ماه شروع شده بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 8 اردیبهشت 1401 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1975

به "امروز؛ مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد خاتمه می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز؛ مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد خاتمه می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید