المپیاد ملی دانشگاهی با مشارکت بخش های آموزش عالی برگزار می گردد ، واگذاری اعزام های ورزشی به هیئت های استانی

به گزارش مجله مدیریت ناب، اولین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی در سال جدید با تاکید بر برگزاری المپیاد ملی ورزش دانشگاهی و واگذاری اعزام های فدراسیون به هیئت های استانی با حضور اعضا در محل فدراسیون برگزار گشت.

المپیاد ملی دانشگاهی با مشارکت بخش های آموزش عالی برگزار می گردد ، واگذاری اعزام های ورزشی به هیئت های استانی

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، به نقل از فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، اولین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی در سال جدید با تاکید بر برگزاری المپیاد ملی ورزش دانشگاهی و واگذاری اعزام های فدراسیون به هیئت های استانی با حضور اعضاء در محل فدراسیون برگزار گشت.

علیزاده سرپرست فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی در ابتدای این جلسه که با موضوع آنالیز تقویم سال 1399، انتخابات فدراسیون و طرح برگزاری المپیاد ملی با حضور اعضا برگزار گشت، ضمن تقدیر از زحمات دکتر دهخدا رئیس پیشین فدراسیون گزارشی از عملکرد سال گذشته فدراسیون ارائه و گفت: یکی از سال های خوب فدراسیون به دلیل کسب نتایج ارزشمند در مسابقات بین المللی بود که برای اولین بار با کمترین نفرات بهترین نتیجه را در یونیورسیاد کسب کردیم و همچنین حضور پیروز در رویداد های بین المللی و برای اولین بار شاهد حضور در لیگ دنیای بسکتبال دانشجویان و کسب مدال در این رویداد بودیم.

وی افزود: دلیل این پیروزیت ها عمل به توصیه سیاست های وزارت علوم و اسناد بالادستی برای حضور کیفی در رویدادها، حمایت های همه جانبه وزارت علوم، وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک، حمایت های همه جانبه فدراسیون های ورزشی، به کارگیری کادر فنی متخصص و سرپرستان با تجربه و حضور موثر و فعال 5 بخش تربیت بدنی آموزش عالی در تحقق برنامه و اهداف برنامه راهبردی فدراسیون بود.

سرپرست فدراسیون ورزش دانشگاهی گفت: با توجه به بازخورد خوب واگذاری اعزام ها به بخش های مختلف در سال های گذشته قصد داریم در این دوره از ظرفیت ها و پتانسیل هیات های ورزشی استانی در اعزام رشته های مختلف به مسابقات برون مرزی استفاده شود.

علیزاده گفت: دیدگاه ما به بخش ورزش بانوان نگاه بخشی و عدالت محوری جهت حضور حداکثری بانوان در فعالیت های فدراسیون و اعزام ها می باشد.

وی در ادامه در مورد برگزاری مجمع انتخابات گفت: علیرغم هماهنگی های بعمل آمده که مقرر شده بود انتخابات در هفته اول اردیبهشت برگزار شود به دلیل شیوع بیماری کرونا متاسفانه پیروز به برگزاری مجمع نشدیم و امیدوارم که با کم شدن کرونا و صدور مجوز برگزاری جلسات از سوی مسئولین ذیربط بتوانیم در اولین فرصت بعد از هماهنگی های لازم مجمع انتخابات فدراسیون را برگزار نماییم.

سرپرست فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی گفت: در بخش بین الملل هم باید حضور فعال و در کسب کرسی های بین المللی هم باید سهم بیشتری داشته باشیم، همچنین با توجه به شرکت دانشجویان و دانشگاهیان کشورمان در برنامه های آموزشی فیزو باید زمینه حضور و مشارکت بیشتردانشجویان دانشگاهیان را در نشست های علمی و آموزشی فدراسیون بین المللی دانشجویان دنیا (فیزو) را فراهم کنیم تا نمایندگان کشورمان در این مجامع حضور فعال داشته باشند.

در ادامه این جلسه ضمن بحث و گفتگو پیرامون برنامه ها و کار های اجرا شده، در مورد آنالیز بودجه و تقویم پیشنهادی فدراسیون در سال 1399، طرح برگزاری المپیاد ملی ورزش دانشگاهی با حضور کلیه بخش های آموزش عالی به بحث و گفتگو پرداختند که در پایان مقرر شد نمایندگان فنی بخش ها نظرات خود را به فدراسیون اعلام تا در جلسه آینده به هیات رئیسه ارائه شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 974

به "المپیاد ملی دانشگاهی با مشارکت بخش های آموزش عالی برگزار می گردد ، واگذاری اعزام های ورزشی به هیئت های استانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "المپیاد ملی دانشگاهی با مشارکت بخش های آموزش عالی برگزار می گردد ، واگذاری اعزام های ورزشی به هیئت های استانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید