یگان انتظامی زندان های تهران رتبه اول ارزشیابی کشوری را کسب کرد خبرنگاران

به گزارش مجله مدیریت ناب، مدیر کل زندان های استان تهران گفت: اگر در زندان امنیت نباشد، اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی میسر نخواهد بود و این امنیت تا حد زیادی توسط نیرو های یگان حفاظت زندان ها فراهم می شود.

یگان انتظامی زندان های تهران رتبه اول ارزشیابی کشوری را کسب کرد خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سیدحشمت اله حیات الغیب با تقدیر از سرهنگ رضا فرحناکی فرمانده یگان حفاظت زندان های استان تهران گفت: سال گذشته، به دلیل شیوع ناگهانی بیماری کرونا و لزوم تلاش در امر حفظ سلامتی مددجویان از یک سو و تأمین امنیت روانی و فیزیکی در زندان ها سال بسیار حساسی بود.

وی همچنین گفت: از اهم برنامه های دیگر، توجه به شرایط آموزشی، بهداشتی، رفاهی و معیشتی سربازان وظیفه، ارتقای روحیه خدمتی بین نیرو های پلیس زندان، توسعه امر دادرسی الکترونیک و صرفه جویی در وقت، نیرو و هزینه های سنگین اعزام و بدرقه زندانیان توسط یگان حفاظت، تجهیز زندان ها به امکاناتی مانند فیبر نوری، دستگاه های ایکس ری و بازسازی اماکن مختلف یگان و برجک های نگهبانی، برگزاری رزمایش مشترک یگان انتظامی زندان ها و نیروی انتظامی، گسترش برنامه های فرهنگی، آموزشی، ورزشی، اردو های تفریحی بود.

مدیر کل زندان های استان تهران تأکید کرد: اگر در زندان امنیت نباشد، اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی میسر نخواهد بود و زیربنای تمام اقدامات برای بازگشت سالم مددجویان به جامعه، برقراری نظم و امنیت است و این موضوع، تا حد زیادی توسط نیرو های یگان حفاظت زندان ها فراهم می شود.

حیات الغیب ادامه داد: این استان، به دلیل جمعیت کیفری بیشتر، با تعداد بالاتری از آمار اعزام و بدرقه به مراکز قضایی، درمانی و دیگر مراکز روبروست، به همین دلیل توسعه امر دادرسی الکترونیک در زندان ها و مساعدت دستگاه های قضایی به کیفیت امر حفظ امنیت کمک های شایانی می نماید.

او ضمن تقدیر از سرهنگ فرحناکی تصریح نمود: بحمداله با تلاش های صورت گرفته و جدیت نیرو های یگان، با ارزشیابی صورت گرفته از سوی یگان حفاظت سازمان زندان ها، استان تهران با رتبه عالی، مقام اول کشوری را کسب نمود.

وی افزود: یگان حفاظت در تعطیلات سال نو نیز با دقت، وظیفه حفظ امنیت را در زندان های استان تهران، به نحو احسن انجام داد و حضور سرهنگ فرحناکی و همکارانش در کنار سربازان حتی در لحظات تحویل سال، برای آنان که دور از خانواده شان بودند، دلگرم کننده بود.

شایان ذکر است سرهنگ عبدی جانشین یگان حفاظت سازمان زندان ها نیز از پلیس های زندان به نام های غلامحسن رضایی، روح اله عبدولی پور و حمید علیان نژاد نیز به علت جدیت در امر انجام وظیفه و نیز توجه به شرایط رفاهی و انتظامی سربازان طی ایام تعطیلات سال نو تقدیر نمود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1515

به "یگان انتظامی زندان های تهران رتبه اول ارزشیابی کشوری را کسب کرد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یگان انتظامی زندان های تهران رتبه اول ارزشیابی کشوری را کسب کرد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید