کشتی فرنگی قهرمانی زیر 23 سال دنیا، صعود دلخانی به نیمه نهایی و انتظار 4 فرنگی کار برای حضور در شانس مجدد

به گزارش مجله مدیریت ناب، در جریان رقابت های 5 وزن نخست کشتی فرنگی قهرمانی زیر 23 سال دنیا، میثم دلخانی در وزن 63 کیلوگرم راهی نیمه نهایی شد.

کشتی فرنگی قهرمانی زیر 23 سال دنیا، صعود دلخانی به نیمه نهایی و انتظار 4 فرنگی کار برای حضور در شانس مجدد

به گزارش مجله مدیریت ناب، در مسابقات پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی زیر 23 سال دنیا که از عصر امروز در شهر بخارست رومانی شروع شده نمایندگان کشورمان در اوزان 55، 63، 77، 87 و 130 کیلوگرم به مصاف حریفانشان رفته اند.

نتایج نمایندگان کشورمان به توضیح زیر است:

در وزن 55 کیلوگرم رضا خدری در دور نخست مقابل بالبایی دوردوکوف از قرقیزستان با نتیجه 4 بر صفر بازنده شد و باید منتظر حضور این حریف در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند برای کسب مدال برنز به کار خود در گروه بازنده ها ادامه دهد.

در وزن 63 کیلوگرم میثم دلخانی در دور اول مقابل ایهور بلیاک از بلاروس با نتیجه 9 بر صفر پیروز شد وی در دور دوم رامیز ممدوف از آذربایجان را با نتیجه 5 بر 4 مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف کاتساکی اندو از ژاپن می رود.

در وزن 77 کیلوگرم سید محمد چوبچیان پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل ساجان از هند با نتیجه 14 بر 6 شکست خورد و باید منتظر این حریف در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار را بدست آورد.

در وزن 87 کیلوگرم مهدی فلاح در دور نخست در مصاف با اینوت کاراس از رومانی با نتیجه 14 بر 3 پیروز شد. وی در دور دوم مقابل گازی خلیل اف از روسیه با نتیجه 5 بر 3 بازنده شد و باید منتظر این کشتی گیر در دیدار فینال باشد تا بتواند به کار خود در گروه شانس مجدد ادامه دهد.

در وزن 130 کیلوگرم علی اکبر یوسفی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 4 بر یک مقابل زویادی پاتاریدزه قهرمان جوانان دنیا و دارنده مدال نقره زیر 23 سال دنیا از گرجستان کشتی را واگذار کرد و باید منتظر حضور این حریف در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند برای کسب مدال برنز در گروه شانس مجدد به کار خود ادامه دهد.

تمامی کشتی گیرانی که نمایندگان کشورمان مقابل آن ها شکست خورده اند در دیدار نیمه نهایی حضور دارند.

رقابت های نیمه نهایی پنج وزن نخست از ساعت 19:30 امشب برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 فروردین 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 90

به "کشتی فرنگی قهرمانی زیر 23 سال دنیا، صعود دلخانی به نیمه نهایی و انتظار 4 فرنگی کار برای حضور در شانس مجدد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی فرنگی قهرمانی زیر 23 سال دنیا، صعود دلخانی به نیمه نهایی و انتظار 4 فرنگی کار برای حضور در شانس مجدد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید