کرباسچی کاندیدای دقیقه نودی کارگزاران است؟

به گزارش مجله مدیریت ناب، روزنامه اعتماد با اشاره به کاندیدا های کارگزاران برای انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم نوشت: بعد از ظریف و محسن هاشمی از سال جدید زمزمه هایی دوباره درباره احتمال کاندیداتوری جهانگیری شنیده شد. با این حال چنانچه جهانگیری تصمیم خود را برای کاندیداتوری بگیرد، احتمالا از میان دیگر احزاب اصلاح طلب چندان حامیان جدی و مهمی نخواهد داشت.

کرباسچی کاندیدای دقیقه نودی کارگزاران است؟

چه آنکه برخلاف محبوبیت چندسال پیش، حالا به خاطر تداوم حضورش در دولت و عملکرد ضعیف دولت محل انتقاد است. اما به هرحال تعیین است که کاندیداتوری او همزمان با کاندیداتوری ظریف عملیاتی نخواهد بود و احتمالا تنها یکی از این دو به میدان می آیند.

شنیده ها حاکی از آن است که رایزنی های فشرده ای درباره محمدجواد ظریف نیز شکل گرفته و باتوجه به اینکه او فعلا حاضر به کاندیداتوری نیست، این بحث ها را باید منتفی بدانیم. دیروز مرعشی حملات به ظریف و مذاکرات را نشان از عقب ماندگی سیاسی خوانده و گفته است: ظریف در فضای سیاسی ایران طرفدارانی جدی دارد و آمدن به تصمیم خودش است. پیش از این هم دیگر اعضای کارگزاران ظریف را کاندیدای جدی خود اعلام نموده بودند. به هرحال احتمالا تا پیش از آغاز نام نویسی کاندیدا ها خبر تازه ای از ظریف منتشر نشود.

فارغ از این 3 گزینه که بار ها از آن ها شنیده ایم، اما اینکه گزینه چهارم و احتمالا همان شگفتی کارگزاران چه کسی است، محل تامل است. گزینه ای که اگرچه بعضی معتقدند فائزه هاشمی خواهد بود، اما به نظر می رسد این شگفتانه کسی نباشد جز غلامحسین کرباسچی، دبیر کل کارگزاران سازندگی!

منبع: فرارو
انتشار: 27 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1400 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1557

به "کرباسچی کاندیدای دقیقه نودی کارگزاران است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرباسچی کاندیدای دقیقه نودی کارگزاران است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید