هوآوی، هوشمندترین شرکت جهان به انتخاب MIT آمریکا

به گزارش مجله مدیریت ناب، خبرنگاران | سرویس عمومی - نشریه معتبر آمریکایی MIT Technology Review لیست 50 شرکت با درجه هوشمندی بسیار بالا را منتشر کرد و شرکت هواوی در بالای لیست سال جاری این رده بنده معتبر جای گرفت.

هوآوی، هوشمندترین شرکت جهان به انتخاب MIT آمریکا

موسسه معتبر MIT Technology Review که یک نشریه فعال در زمینه فناوری های هوشمند روز است از سال 2010 اقدام به انتخاب شرکت هایی می نماید که بهترین عملکرد را در زمینه ترکیب فناوری خلاقانه با یک مدل تجاری داشته اند. از این لیست با عنوان TR50 در جهان یاد می گردد.

این لیست بر پایه ارزیابی میزان شایستگی شرکت ها در استفاده از فناوری های نوظهور و همچنین آنالیز پیشرفت ها و نوآوری هایی که آنها طی یک دوره بدست آورده اند، انتخاب می گردد.

در TR50 سال جاری شرکت هواوی نیز در این لیست 50 تایی قرار گرفته و این نشان می دهد که پیشرفت های این شرکت طی سالیان اخیر تا چه حد کارآمد بوده و توانسته نظر هیئت داوران موسسه MIT Technology Review را به خود جلب کند.

مراسم تجلیل از برگزیدگان این لیست برای اولین بار سال جاری در چین برگزار گردید و آقای ویلیام ژو، رئیس هیئت مدیره و مدیر مرکز تحقیقات استراتژیک هواوی در نطق خود در این مراسم اظهار داشت:

طی 30 سال گذشته، هواوی به دستاوردهای مهمی در نوآوری های فنی و مهندسی دست یافته و نیز کوشش نموده تا این نوآوری ها در جهت نیازهای مشتریان باشد که ما آن را مرحله نوآوری های نسل 1.0 می نامیم. در آینده هواوی به مرحله نوآوری نسل 2.0 می رسد که مربوط به پیشرفت های نظری می گردد که با دید صحیح از نیازهای کاربران تدوین و توسعه داده می گردد.

هواوی در کوشش است تا نوآوری باز و توسعه پایدار را گسترش دهد. نوآوری باز بدان معناست که نوآوری همراه با استفاده از متخصصان سراسر جهان صورت گیرد. در این فرآیند منابع و قابلیت ها با هم به اشتراک گذاشته می شوند و توسعه پایدار نیز بدان معناست که نتایج هر نوآوری باید با دیگر انسان ها و صنایع به اشتراک گذاشته گردد. این فرمولی است که می تواند آینده جهان و صنایع را به هدف اصلی برساند.

همچنین آقای ژو به این مورد نیز اشاره نموده اند که دانشگاه ها محل پیشرفت های نظری و فناوری ها هستند؛ این در حالی است که صنایع درگیر چالش ها و فرایند برطرف نیازهای کاربران هستند و تکمیل حلقه ارتباط این دو مورد با هم می تواند بهترین نتیجه ممکن را داشته باشد.

رئیس هیئت مدیره شرکت هواوی در ادامه به این موضوع نیز اشاره می نماید که هواوی با جدیت از تحقیقات فنی در دانشگاه ها و موسسات پژوهشی پشتیبانی می نماید و به دنبال آن است که بهترین روش ها برای ترسیم خط پیشرفت آینده را بیابد.

منبع: setare.com
انتشار: 9 خرداد 1400 بروزرسانی: 9 خرداد 1400 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1581

به "هوآوی، هوشمندترین شرکت جهان به انتخاب MIT آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوآوی، هوشمندترین شرکت جهان به انتخاب MIT آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید