همچنان تا المپیک می مانم و می جنگم، به سختی های کشتی عادت دارم

به گزارش مجله مدیریت ناب، به گزارش خبرنگاران، مصطفی حسین خانی دارنده مدال برنز رقابتهای دنیا یکی از اردونشینان تیم ملی است که نامش در لیست نفرات شرکت کننده در رقابتهای انتخابی قرار گرفته است. وی که سابقه حضور در چندین دوره رقابتهای آسیایی و دنیای را دارد این بار هم فرصت رسیدن به تیم ملی را بدست آورده اما باید در نخستین گام در رقابتهای انتخابی از سد حریفان خود بگذرد.

همچنان تا المپیک می مانم و می جنگم، به سختی های کشتی عادت دارم

مصطفی حسین خانی در همین رابطه به خبرنگاران گفت: سال گذشته با توجه به اتفاقاتی که برای من افتاد تصمیم داشتم بطور کلی از کشتی کنار بروم اما رفته رفته به همان شرایط روحی مطلوب بازگشتم و از ابتدای سال جاری با جدیت برای ادامه راه تا رسیدن به دوبنده تیم ملی استارت زدم. به همین دلیل تصمیم دارم تا المپیک 2020 توکیو در میدان بمانم و برای رسیدن به دوبنده تیم ملی با تمام توان کوشش کنم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه سالهاست تجربه حضور در رقابتهای آسیایی و جهانی را دارم و روزهای سخت و طاقت فرسایی را پشت سر گذاشتم به خوبی می دانم برای رسیدن به هدفم باید سخت تمرین کنم، اما به این شرایط عادت دارم و با جان و دل برای دستیابی به خواسته هایم کوشش خواهم کرد.

دارنده دو مدال طلای قهرمانی آسیا در مورد حضور در رقابتهای انتخابی نیز گفت: کادر فنی تصمیم دارد در 5 وزن انتخابی برگزار کند تا نفرات اعزامی به رقابتهای جهانی معین شوند. یکی از همین اوزان نیز وزن 74 کیلوگرم است که من باید روز 7 تیرماه به مصاف حریفانم بروم. همواره تابع تصمیمات کادر فنی بودم و در هر میدانی که مربیان تیم ملی گفتند حضور یافتم. به همین دلیل هیچگاه مسئله ای با انتخابی نداشتم و این بار هم با تمام توان به میدان می روم.

حسین خانی در انتها اضافه کرد: با حضور در رقابتهای انتخابی و مصاف با مدعیان، هیچ حرف و حدیثی برای هیچکس باقی نمی ماند چراکه در نهایت کسی راهی تیم ملی خواهد شد که با شایستگی از سد تمامی رقبایش گذشته باشد. تمامی رقبا در انتخابی برای من قابل احترام هستند اما به هیچ عنوان نمی توان کسی را نسبت به دیگری متفاوت دانست، چراکه در نهایت باید تمامی آنها را شکست دهم و وارد ترکیب تیم ملی شوم.

به گزارش خبرنگاران، رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد روز 7 تیرماه در 5 وزن برگزار می گردد که مصطفی حسین خانی باید در وزن 74 کیلوگرم به مصاف رضا افضلی، محمد نخودی، سید احمد محمدی و حامد رشیدی برود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 224

به "همچنان تا المپیک می مانم و می جنگم، به سختی های کشتی عادت دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همچنان تا المپیک می مانم و می جنگم، به سختی های کشتی عادت دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید