نورافکن با یک نیمه بهترین پاسور شد، عباسیان تاثیرگذارترین بازیکن

به گزارش مجله مدیریت ناب، نخستین هفته از رقابتهای لیگ برتر با صدرنشینی تیم سپاهان همراه بود و شاگردان قلعه نویی در آخرین دیدار هفته توانستند میزبان خود یعنی شاهین بوشهر را با سه گل شکست بدهند تا با این نتیجه بهترین تیم هفته شوند.

نورافکن با یک نیمه بهترین پاسور شد، عباسیان تاثیرگذارترین بازیکن

بهترین گلزن هفته

بهترین گلزن های لیگ برتر در هفته اول از سایپا و ماشین سازی هستند. محمدرضا سلیمانی مهاجم این تیم با 2 گل زده در حالی بهترین گلزن مسابقات شد که تنها 77 دقیقه برای تیمش بازی کرد.

اتابک زارعی هافبک تیم ماشین سازی نیز که زننده تک گل پیروزی بخش تیمش برابر استقلال بود، در حالی در این بازی گلزنی کرد که تنها 16 دقیقه برای تیمش بازی کرد تا با آمار یک گل زده به ازای 16 دقیقه، بهترین گلزن نسبت به دقایق بازی باشد.

بهترین پاسور

امید نورافکن هافبک جدید تیم سپاهان در حالی با 2 پاس گل در اولین هفته بهترین پاسور این مسابقات شد که تنها یک نیمه برای تیمش بازی کرد تا وی به ازای هر 22/5 دقیقه یک پاس گل داده باشد و با این آمار بهترین پاسور هفته اول مسابقات شود.

تاثیرگذار ترین بازیکن

تاثیرگذارترین بازیکن هفته اول نیز مشخص عباسیان، هافبک تیم سایپا بود. عباسیان تنها بازیکنی بود که در هفته اول هم گل زد و هم پاس گل داد تا به این ترتیب تاثیرگذارترین بازیکن هفته اول باشد. وی در حالی به این آمار رسید که تنها 24 دقیقه برای تیمش بازی کرد و در این دقایق کوتاه تاثیر گذارترین بازیکن هفته اول مسابقات شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 شهریور 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 279

به "نورافکن با یک نیمه بهترین پاسور شد، عباسیان تاثیرگذارترین بازیکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نورافکن با یک نیمه بهترین پاسور شد، عباسیان تاثیرگذارترین بازیکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید