مشکل عجیب استقلال برای بازی های محبت آمیز!

به گزارش مجله مدیریت ناب، تیم های مختلف حاضر نیستند در زمین تمرین استقلال بازی محبت آمیز انجام بدهند.

مشکل عجیب استقلال برای بازی های محبت آمیز!

به گزارش ورزش سه، آبی های مرکز از مدت ها قبل با مشکل نداشتن زمین تمرین روبرو هستند. با حضور مصطفی آجورلو در مدیریت استقلال قرار بر این شد که این مشکل هرچه سریع تر حل بشود. با وجود کوشش های مختلف در این خصوص، اما بیشتر زمین های خوب استقلال از جمله دستگردی، صنایع دفاع وتهرانسر زیر کشت رفته اند و فعلا نمی توانند در دسترس استقلالی ها قرار بگیرند.

از این رو آبی های مرکز چند روزی است در زمین خیریه عمل تمرینات خود را برگزار می نمایند. چمن این مجموعه، اما شرایط مناسبی ندارد و به همین دلیل استقلالی ها نمی توانند تمرینات سنگین خود را در آن برگزار نمایند.

مساله مهم تر بازی محبت آمیز است. کادرفنی استقلال قصد داشت در هفته پیش رو چند بازی محبت آمیز در دستور کار بازیکنان قرار بدهد. آن ها روز گذشته مقابل خیبر خرم آباد قرار گرفتند، اما شرایط زمین چمن خیریه عمل و البته کوچک بودن این زمین باعث ناراحتی اعضای دو تیم شده بود.

در این شرایط ملوان انزلی هم که قرار بود چند روز دیگر با استقلال بازی کند هم به خاطر نداشتن زمین مناسب برای استقلال این بازی محبت آمیز را لغو نموده است. استقلالی ها حتی در شرایطی روز شنبه مقابل پیکان تهران قرار می گیرند که این بازی محبت آمیز در زمین ایرانخودرو که اختصاصی پیکان است برگزار خواهد شد.

از طرف دیگر فجرسپاسی هم به علت موضوع نداشتن زمین مناسب مقابل استقلال قرار نگرفت.

حالا، اما مسئولان استقلال از این موضوع ناراحت هستند. آن ها به علت نداشتن زمین تمرین مناسب نمی توانند بازی تدارکاتی خوب برگزار نمایند و باید دید این مشکل چه زمانی رفع خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 27 مهر 1400 بروزرسانی: 27 مهر 1400 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1776

به "مشکل عجیب استقلال برای بازی های محبت آمیز!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکل عجیب استقلال برای بازی های محبت آمیز!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید