فیروزی: می خواهیم شروعی دوباره در لیگ برتر داشته باشیم، نتیجه اردوی تهران را در بازی های آینده می بینیم

به گزارش مجله مدیریت ناب، سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت این تیم با بهره برداری مناسب از تعطیلات لیگ برتر در پی شروعی دوباره در این رقابت هاست.

فیروزی: می خواهیم شروعی دوباره در لیگ برتر داشته باشیم، نتیجه اردوی تهران را در بازی های آینده می بینیم

علی فیروزی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره اردوی دو هفته ای صنعت نفت در تهران در ایام تعطیلی لیگ گفت: این اردو خیلی به ما یاری کرد. با توجه به گرمای هوایی که در این موقع از سال در آبادان حاکم است، تمرین کردن برای ما در این شهر سخت بود. به همین دلیل از تعطیلی لیگ استفاده کردیم تا در کمپی بازیکنان مان را در کنار هم جمع کنیم و تمرینات منظمی را در تهران انجام دهیم. اعضای کادر فنی در این اردو از نظر روحی، آمادگی جسمانی، تغذیه و فنی همه بازیکنان را زیر نظر داشتند و در کل اردوی خوبی را برگزار کردیم.

وی ادامه داد: ما دو بازی محبت آمیز خوب با دو تیم اول و دوم لیگ برگزار کردیم و بازیکنان محک خوبی مقابل سپاهان و پرسپولیس خوردند. ما مصدومان زیادی داریم و عملاً زبیدی، زهیوی و اهل شاخه را تا انتها فصل در اختیار نخواهیم داشت. این اردو و بازی های محبت آمیز ای که برگزار کردیم فرصت خوبی بود تا بازیکنان جایگزین را شناسایی کنیم. خوشبختانه تمام بازیکنان هم با انگیزه و انرژی زیاد در تمرینات شرکت کردند و قطعاً نتیجه اردوی تهران را در ادامه لیگ می بینیم.

سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت با بیان اینکه نفتی ها در شرایط روحی و روانی خوبی قرار دارند، توضیح داد: تمام اعضای تیم در برترین شرایط قرار دارند و از بحران و شرایط بد چند ماه گذشته عبور کردیم. امیدواریم مسابقات آینده تا انتها لیگ را با قدرت ادامه دهیم و در انتها لیگ در رتبه ای مناسبی قرار بگیریم. همه بازیکنان منتظر بازی با سایپا هستند تا با گرفتن سه امتیاز این بازی دل طرفداران آبادانی را شاد نمایند. ما می خواهیم آغاز دوباره ای در لیگ داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 مرداد 1400 بروزرسانی: 1 مرداد 1400 گردآورنده: mnab.ir شناسه مطلب: 1669

به "فیروزی: می خواهیم شروعی دوباره در لیگ برتر داشته باشیم، نتیجه اردوی تهران را در بازی های آینده می بینیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیروزی: می خواهیم شروعی دوباره در لیگ برتر داشته باشیم، نتیجه اردوی تهران را در بازی های آینده می بینیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید